olin 15 ja olin kaupassa mopolla päihtynyt henkilö (17v) tulee kusymään minulta saako testata mopoani ja sanon että ei saa ja hän alkaa vaikuttamaan agressiiviselta ja lähtee kävelemään minua päin ja lähden kävelemään pois päin hänestä tämän jälkeen se alkaa juoksemaan ja lähden karkuun juoksemme 2km ympäri kylää ja menen sanomaan aikuiselle että auttakaa ne sanovat vain että mitä auot päätä :D ja sitten tää henkilö lähtee pois, nykyään jos nään hänet samassa tilassa minun on pakko päästä pois.
Mies uhkasi hakata minut
Anonyymi
1
183
Vastaukset
- Anonyymi
Olitko siis kaupassa mopolla liikkeellä vai oliko se mopo vaan parkissa siinä. Ja tuliko se päihtynyt mopolla. Että oliko tässä yksi vai kaksi mopoa. Miksi et lähtenyt mopolla karkuun. Vai oliko se sun mopo siis rikki ja vaan parkissa siinä ja hänen mopo kunnossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1018073- 1075667
- 2795013
- 494963
- 763737
- 562960
- 642677
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222518Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292442- 442393