Mainontaa Tee-Vee ruudussa

On tämä mennyt mahdottomaksi, alkanut olemaan Suomessa joka toisessa TEE-VEE mainoksessa vieraita , tummia rotuja, mikä ennen ei ollut mahdollista. JO AUTOMAINOKSISSA, VALION ,ATRIAN, LIDLIN, K-RAUDAN, APTEEKKIEN, YM. Mainoksissa on muriaaneja,,, esim TENERIFFALLA VASTAAVAA EI NÄY, EI AAMU STUDIOSSA, EI ILTA OHJELMISSA , EI MAINOKSISSA, VAIKKA SAARI ON SUHT. LÄHELLÄ AFRIKKAA,,,
4161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mainokset tehdään mahdollisia ostajia ajatellen.
Ei siis rasisteja varten..

Äänestä
  • MINKÄ TAKIA Suomalaisen Juntin on kärsittävä tästä asiasta, osaan ostaa ja minulla on sen verran varaa,,,illman muriaanejakin,,, en kaipaa, Vuokra-asunto tapahtumassa tai ATRIAN LIHA OSTOKSILLA AINOATAKAAN TRASUPÄÄTÄ,,,

    Äänestä

  • Tarkoittaako mamuttajasuvakki ostajilla matuja? No kyllähän hyvillä KELA-tuilla jotain ostelee. ;-)

    Kuitenkin suhteutettuna suomalaisten paljon suurempaan määrään ja tuloihin, niin nuo mainokset ei tosiaan ole tehty ostajia varten!

    Äänestä

Niinpä. Jopa yritysten mainososastot on valjastettu maamme mamuttamiseen pilalle! Kyse on silkasta kansan aivopesusta, jotta se helpommin hyväksyisi suurmamutuksen.

Suomenkin eliitti seuraa muiden länsimaiden uusmarxistista käytäntöä. Sillä pyritään väestönvaihtoon eli valkoisen rodun poistamiseen länsimaista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On tämä mennyt mahdottomaksi, alkanut olemaan Suomessa joka toisessa TEE-VEE mainoksessa vieraita , tummia rotuja, mikä ennen ei ollut mahdollista. JO AUTOMAINOKSISSA, VALION ,ATRIAN, LIDLIN, K-RAUDAN, APTEEKKIEN, YM. Mainoksissa on muriaaneja,,, esim TENERIFFALLA VASTAAVAA EI NÄY, EI AAMU STUDIOSSA, EI ILTA OHJELMISSA , EI MAINOKSISSA, VAIKKA SAARI ON SUHT. LÄHELLÄ AFRIKKAA,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu