Ella on selkeästi kateellinen Kristiinalle. Koska Kristiina on oikea nainen, Ja pojat ovat kristiinasta kiinnostuneita. Ella nimittelee ja läyhää kristiinasta selän takana.. Todella ärsyttävä tyyppi tuo ella ! Jättäisi Kristiinan rauhaan ! Kristiina on mukava, Ystävällinen fiksu ja söpö. (Pikku possu) :o)
Ella nälvii ja piikittelee Kristiinaa
Anonyymi
40694
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
Ella ei ole kenenkään suosikki. Kuka tuota muovinaama ellaa voi ihannoida.
Huulet pumpattu täyteen botoxia, ovat pitemmällä kuin nenä.
Ääni on miehen ja kai sillä parta myös kasvaa.
Käsistä näkee myös yleensä miehen, ei kai se sormiaan ole pienennellyt.
Tosi säälittävää.
Jep, ja mukavaa Kristiinaa piikittelee ja kadehtii. En tykkää kyllä yhtään tuosta kolkosta kuvatuksesta.
Tubessa on jo pätkiä jossa ella solvaa kristiinaa..
Ella vihjailee ja antaa "vinkkiä" että pitäisi antaa Kristiinalle häätöpisteitä. Tuo ella on siis niin kamala.
Ella pitäisi poistaa talosta.
Joo, Ella puhuu skeidaa ja halventavaan sävyyn Kristiinasta muille, Ja vihjailee häätöpisteistä.
Ella on ivallinen pahanilmanlintu.
Äänestäkää Kristiinaa tänään. Kristiina pysyy talossa, tätä toivon.
Ja se julma katse. Ei juuri koskaan naura. Ja jos nauraa niin se on sellaista ivallista vahingoniloa. Ella sais poistua pian talosta, oikeen myrkynkylväjä.
Jos "katse voisi tappaa" niin kristiina olisi kuollut. En kyllä käsitä mistä tuo ellan kristiina viha kumpuaa ?? ihan pimee tuo ella..
En ymmärrä mistä sinun viha kumpuaa, kun pelkän koosteroskan perusteella teet päätelmiä. Ella on ainakin 247:ssa ollut juhlista saakka pelkästään artun kainalossa ja jutellut artulle. Ella ei ole kommentoinut mitenkään kristiinaa.
Suosittelen teille että hankitte sen 247:n, niin ei tarvitse alkaa valehtelemaan asukkaista, koska kaikki 247:n katsojat nauraa teidän epätoivoisille valheille!
Toivottavasti "ella" ei käy fyysisesti käsiksi Kristiinaan.
Voi kumpa ilkeä-ella häädettäisiin seuraavaksi bb talosta.
olette te trollit niin epätoivoisia ettei tässä tiedä itkeäkö vai nauraako. Minulla on 247 päällä jatkuvasti, kuten monella muullakin. Teillä ei edes sitä ole, ja te kuvittelette että teidän satunne uppoaa kansaan.
No nyt meni maku koko Ellasta. Kristiinaa ei saa haukkua, Ella joutaa tosiaan pois talosta, tai laittakoon sen yksinään maatilan karsinaan makoilemaan. Sinne vois myös laittaa Joelin hymisemästä.
Kristiina voittaa Ellan 0-100 onhan se selvää söpö tyttö ja mikä lie vastakkain.
Kristiina (pikku possu) on söpö. Ja mukavan oloinen, sovitteleva yleensä kun tulee jotain riitaa. Ella on kaamee.
Kristiina puhuu selän takana yhtä lailla kuin muutkin varsinkin Samista. Ei kovin kilttiä.
mutta Samihan on rektumista eli siitä ei voi mitään muuta puhuakaan.
Ihan hirvittävä kammotus... vai oisko se Ällö-poika pahempi vielä.
Kristiina on nro: 1.
Jep, Kristiina on paras. Niin söpö ja mukava.
Ella poika kuvaili erästä toimenpidettä ja vieläpä ruokapöydässä.. yök.
Jep, Miten urheilujuomapullo laitetaan. . . ja sit . . yök.
Ella osaa olla ilkeä
Kuin myös Kristiina,jäi kiinni pihalla. Putinistien kannatusjoukot täällä nostaa kristiinaa
Onhan Kristiina sentään nainen, eikä tarvitse mitään täytteitä ulkonäköönsä.
Kristiina on kaunis.
Ella on tekemällä tehty, ei siis mikään oikea nainen.
Toivottavasti on äänestyksessä, koska ei tippaakaan kiinnosta katsoa tuota muovista tehtyä ihmistä joka on kaiken päälliseksi ihan tapetti.
Paula on myös kaunis.
Ella uhosi taloon tullessa, että hän voittaa. Mutta ei todellakaan voita.
Ja oli puhunut, että voittorahoilla menisi alapää leikkauksiin ym sen kaltaisiin.
Ja lisää täytettä naamaan ja muualle kalliita meikkejä.
Huhhuh, ei näytä hyvälle.
Kristiina on nätti ja fiksu
Kyllä, Ja Kristiina on mukava. Tuo "ella" kadehtii kristiinaa. Ja kaikki mitä kristiina tekee on ellan mielestä jotenkin väärin. Ärsyttävä tyyppi tuo "Ella". mikä lie eero..
"Ella" oikee nimi vissiin Erkki.
Tietysti arvasi, että miehet tulevat sittä purkkikermavaahtoa nuolemaan kristiinan vartalolta.
Heh ja Sasa sanoi, että siitä ei riitä kuin kahteen kertaan :D No ei varmaan hänen vartalollaan riitäkään!
Räiskäleisiin Kristiina sitä varmaan aikoi laittaa tai vohveleihin.
Sillä on mies joten en usko.
Sasa syö muuten kuin hevonen. Puolet jääkaapin tuotteista menee sasan suusta sisään.
Sasa syö ja syö ja syö... Ja se ääni !! aarg kuinka pistävä ääni...
ja sasan syvälliset jutun aiheet. Eilen makoilivat makkarissa joelin kanssa ja sasan utelut olivat tyyliin, mikä on sun lempiväri, mistä ruuasta sä tykkäät - ja lue nuo sasan äänellä!
toivottavasti hän lähtee ulos talosta ja äkkiä!
Ihmisen täytyy syödä että jaksaa nytkin raskas tehtävä ainakin kunto paranee itse kullakin.
Ei kukaan järkevä mies laita ylleen naisten vaatteita. Täytyy heittää latvasta.
Ja oikein pahemman kerran. ellasta näkee kuka tahansa, että se on mekon alla jätkä.