Minkä lainen nainen kääntää sun pään? Itsevarma tietty, mut millainen ulkonäkö sytyttää?
Kuuma nainen
25
820
Vastaukset
- Anonyymi
No sellainen joka pitää huolta itsestään ja ulkonäöstään. Muuten oon aika kaikkiruokainen, tykkään naisista ylipäänsä ;D
- Anonyymi
Miten niin itsevarma tietty?
Ei se ainakaan mul oo mikään ehdoton.
Itsevarmuutta kehittyy oikeiden ihmisten kanssa. - Anonyymi
Tyylikäs ja tyttömäinen yleisvaikutelma. Kiva vyötärö näköpiirissä.
Pari päivää sitten bongasin tällaisen naisen. Paitsi että hän se kyllä minua tiiraili bambisilmillään, ensiksi.😉- Anonyymi
Oletko itse myös tyttömäinen ja kapea vyötäröinen?
Itse en osaa kertoa mihin tiettyyn juttuun kiinnitän huomiota. Se on jokaisen kohdalla ollut eri juttu. Se vaan aina tapahtuu (se tunne) ihan yllättäen.
Täl hetkel oon tosi ihastunut ja nyt on käynyt niin et kohtaaminen tapahtuu aina tosi yllättäen ja sattumalta niin meen ihan lukkoon. Enkä hymyillytkään huomannut kun ohimennen kohdattiin niin nopeasti. 😭 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oletko itse myös tyttömäinen ja kapea vyötäröinen?
Itse en osaa kertoa mihin tiettyyn juttuun kiinnitän huomiota. Se on jokaisen kohdalla ollut eri juttu. Se vaan aina tapahtuu (se tunne) ihan yllättäen.
Täl hetkel oon tosi ihastunut ja nyt on käynyt niin et kohtaaminen tapahtuu aina tosi yllättäen ja sattumalta niin meen ihan lukkoon. Enkä hymyillytkään huomannut kun ohimennen kohdattiin niin nopeasti. 😭Tyttömäinen? Hel nou. 😁
Vastasin vain rehellisesti siihen, mikä saa pään kääntymään. Ihastuminen on sitten oma lukunsa.
Olen itse sekoitus androgyyniä ja poikamaista, näin ulkoisesti.
- Anonyymi
Kyllä hyvinkin monenlaiset naiset voi olla kuumia. Riittää, että on keskinäistä kemiaa. Saa hymyn huulille ja silmät loistamaan..
- Anonyymi
Mulla harvemmin pää kääntyy pelkän ulkonäön perusteella. Mut jos saa katseellaan tai jollain eleellä jotenkin sopivasti kiinnostumaan ja vielä ulkonäkö miellyttää niin sit alkaa pääkin kääntyillä.
- Anonyymi
Olen hetero mies, en kuitenkaan mikään pervo.
Kysyisin miten lesbot löytävät seuraa eli tunnistavat toiset lesbot. Eli onko seuran löytäminen itse asiassa lähes mahdotonta.
Kysyn tämän lisätäkseni ymmärrystä kyseistä vähemmistöryhmää kohtaan. Poikamainen.
- Anonyymi
Silmää miellyttävä ja mukava ihminen. Ei tuollaista voi eritellä. Itse olen pehmoinen ja naisellinen ulkonäöltäni, mutta en mitenkään perinteisesti luonteeltani/piirteiltäni/harrastuksiltani, eleiltäni jne.
- Anonyymi
Sellainen joka viihtyy niin korkkareissa, hameissa kuin verkkareissa ja farkuissakin. Näyttää nätiltä ilman Tikkurilan värikarttaa. Sopusuhtainen vartalo ja vyötärö josta ottaa kiinni. Lähestyttävä persoonallisuus ihanalla hymyllä.
Sopiva itsevarmuus joo mutta ujohkot vetoaa myös. - Anonyymi
Kunnon perä Hällä täytyy olla , ja naimakuntoinen ;-*
- Anonyymi
Salaperäinen, mutta oikealla hetkellä avoin ja totuudenmukainen. Sydämellinen, avarakatseinen ja elämään positiivisesti suhtautuva nainen. Kyky keskustella myös syvällisemmistä asioista ja pohtia eri näkökulmia. Liika vaikeastitavoiteltavuus, epäjohdonmukaisuus ja sekavat signaalit ovat turnoff. Ulkonäöllisesti naisellinen, mutta persoonallinen, myös androgyyni tyyli on ihana.
- Anonyymi
Onk teil tosiaan joku vartalotyyppikin..
- Anonyymi
Miksei. Ei tarvitse tiimalasi todellakaan olla mutta ääripäät ei houkuttele noin yleensä.
- Anonyymi
Kunnon butch 😳 Tuijotan ja pitkään.
- Anonyymi
Femme muttei mikään joulukuusi koristeineen, sillai rennosti naisellinen.
- Anonyymi
Mmm joo 👌
- Anonyymi
Urheilullinen
- Anonyymi
Mulle just kerrottiin, et olen nainen joka tihkuu seksiä... no joo, ehkä, en tarkoituksella. Minun olemus, ehkä...mutta olen lähinnä joutunut kärsimään asiasta, kateutta paljon !!! Mutta nyt ymmärrän asioita, miksi minua on esim. leimattu huoraksi sun muuta 😀. Nyt alkaa olemaan ikää sen verran enemmän, että on varmaankin se seksin tihkuminen loppunut 😀. Mutta näillä mennään 😀😘
- Anonyymi
Valitettavasti minun makuuni tehokkaimmat kääntäjät ovat Itä-Aasiassa saakka.
- Anonyymi
Keltakuume?
- Anonyymi
Oikeesti?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oikeesti?
Oikeesti.
Vaikka Suomestakin löytyy sopivan näköisiä yksilöitä.
- Anonyymi
Se tunne kun näen ihastuksen ja sit iskee heti se epätoivo ja masennus sen jälkeen kun en vaan näytä silt milt haluisin. Ja tajuan et en oo tarpeeks kaunis ym. hänelle.
😑
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1363770Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362924Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81825Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51578Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41059Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38844- 62828
- 44744
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22678- 54655