Jo on aikoihin eletty, kun televisiossa näytetään pornoa jo ennen klo 10,00. Ellan masturbointi oli nyt kyllä jo liikaa, lettu levällään ja pitkään. Sasan käsi myös käy kokoajan peiton alla, vaikka Joel on usein kieltänyt tytsyä jättämään hänet rauhaan. Miksi miehiä saa ahdistella, mutta naiset vinkuu heti meetoota ?
Seksiäkö heti aamusta
Anonyymi
653
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Iso veljeltä pitäisi tulla torumunen Sasalle.
Kyllähän Joel ihan selvästi härnää Sasaa .Ällö pariskunta .Arttu saa pisteitä kun huomas heti alkuun heivata tämän naikkosen laidan yli.
Taitaa tulla lähtö Ellalla, Artulle ja Timolle kun kopeloivat nukkuvaa Samia, toivottavsti ainakin, ennenkin vastaavasta heitetty pellolle ja tainnut tulla sakkoakin.
https://www.seiska.fi/Telkkari/Big-Brother-joutui-puuttumaan-kovin-kaskyin-Ella-ja-Arttu-hivelivat-nukkuvan-Samin
Vai tätäkö siellä tapahtui n. klo 6:30 tänä aamuna? Avasin tuolloin Ruudun hetkeksi ja siellä ilm. Paula kuiskutteli jotain O-P:lle ja Markolle. Ajattelin, että onko Marko sairastunut.
Että nytkö siis Ella ja Arttu kävivät (seks.) kiinni nukkuvaan Samiin? Jos näin tapahtui, tämähän on seksuaalirikos: ilm. humalaisen, nukkuvan uhrin seks.hyväksikäyttö ja vieläpä kameroiden edessä!
Jos näin tapahtui, Samin ei pidä yhtään hävetä, hänellä ei ole hävettävää. Uhri on aina oikeassa, tekijöille taas ei yleensä uhrin näkökulmasta kuuluisi mitkään oikeudet, mikään ei "selitä" eli puolusta tekoa. "Leikistä" ei ollut kyse. Samia ei saa painostaa esim. "antamaan anteeksi", sillä, jos hän itse kokee asian rikoksena koskemattomuuttaan vastaan, hänelle kuuluu vähintäänkin, mieluiten oikeudessa määrätty, rahallinen korvaus. Ja rikostuomio tekijöille.
Tuonne täytyisi kutsua poliisi paikalle, selvittämään, mitä tapahtui.
Ovatkohan nuo hyypiöt aiemmin ansioituneet esim. koulukiusaamalla ja videoimalla teon nettiin?
BB itse on viestinyt hyväksyvänsä seks.rikokset, olemalla puuttumatta esim. Sasan tekoihin. Muu seurue on tämän nähnyt ja mahd. tehnyt päätelmänsä, että BB takaa eli sallii vaikka nukkuvan raiskauksen, kunhan se tehdään kikattaen ja nauraen.
Hyi helvetti on Ella, timo ja Arttu menneet nyt liian pitkälle.
Saisivat tippua kaikki kolme kerralla siinä olisi hyvä rangaistus.
Miksi Sasa saa lähennellä ihan jatkuvasti Joelia? Ällöttävä pullukka ei tajua, ettei hän herätä mitään tunteita, enkä ihmettele yhtään! Joel on sanonut selvästi monta kertaa, ettei kaipaa tämän äänekkään mammantytön lähentelyjä.