Lupaa esittely videollaan aivan liikaa. BB talossa On tylsä ja harkitseva. Koko ajan näyttää siltä, että miettii kameroita
Paula on tylsä
Anonyymi
10152
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Todella talon tylsin asukas, saisi tippua.
Hän on kateellinen ellalle, kun ella on saanut artun suosion.
Koko eilispäivän ja vielä illallakin Paula oli jotenkin punanenäinen ja onnettoman näköinen. Helppo olettaa, että tämä viestineen nk. sadanprosentin morkkista.
Mummuhan nukkui edeltäneen juhlayön vessahuoneen lattialla. Oletin hänen kärsineen muiden kuorsauksesta ja halunneen olla rauhassa.
Hänellä lienee alkoholiongelma. Suosittelen a) uskoontuloa, b) AA-Nimettömiä Alkoholisteja.
https://www.aa.fi/tietoa
Ei ole häpeä tunnustaa ongelma ja tehdä asialle jotain. AA:n nk. voima on tässä kyllä mystinen: jos apua hakeva on tosissaan, raitistavat vaikutukset voivat näkyä jo ekan AA-kokouksen aikana ja jälkeen.
Ei 40 vielä mikään mummo ole.
Hänellä on mielestäni kaunis hymy ja hyvä kroppa vaan eikö hän ammatiltaan ollutkin jokin kunto ohjaaja siinähän pysyy kunto hyvänä.
T:hetero nainen 👍
No, tuo "mummo" oli sellainen kutsumasana. Mutta eikös hänellä jo ole kolmas vai viides avioliitto meneillään?
Yhdesti taisi olla ollunna aviossa.
Hauskaa sinänsä oli katsella kuinka erinäiset miehet (muist. ainakin Arttu ja Marko) itse hakeutuivat kaulailemaan ja jopa suutelemaan Paulaa. Arttu tunnusti tulisen "kielarin".
Tässä kohdin nainen itse ei siis tyrkyttänyt itseään miehille, vaan parikin miestä itse hakeutui suutelemaan häntä. Tällainen on aito nainen. Suutelikohan kukaan oma-aloitteisesti esim. Sasaa, vai roikkuiko hän edelleen sielläkin epätoivoissaan miesten kaulassa, kuitenkaan saamatta varsin ystävällistä vastakaikua.
Ei ole tylsä jos jotain tylsäksi pitää sanoa niin Kati.
Paula kaikkea muuta kuin tylsä. Hauska ihminen
Minusta Paula on hauska.