DR650RS tehot

Heppojen alennus Saksassa 20 kw? Onko pytyn ja putken välissä supistaja vai kuinka alennus on tehty/ miten puretaan normaaliksi?
1295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

moinen asia. munkin 600:ssa on papereissa 20 kW, mutta tuntuu että siinä on kaikki kotona, eli joku olisi kuristukset jo poistanut. En ainakaan imupuolelta löytänyt mitään hälyttävää. Jotenkin ajattelis että kuristus imupuolella olis helpoin toteuttaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jopi kirjoitti:

Heppojen alennus Saksassa 20 kw? Onko pytyn ja putken välissä supistaja vai kuinka alennus on tehty/ miten puretaan normaaliksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu