Elikkäs!!!... Mikä olisi suositeltavin tapa saada omat sivut nettiin..? Tietoa onkos mistään vertailuista yms. esim webhotelleista..?
Kaikenlaiset vertailut tarjoajista/hinnoista/palveluista olisivat enemmän kuin tervetulleita!!!
Hyviä linkkejä kaivattasiin mistä saisi ns. perustietoa asiasta järkikielellä ja ymmärrettävästi!!!
Than Juu!!!
Hieman neuvoa kysyisin
2
294
Vastaukset
Ominaisuuksia ja hintoja voi vertailla mm. www.webhotellit.com ja www.hostingvertailu.org - osoitteissa. Kannattaa pitää mielessä, että kallis ei aina ole paras ja halpa ei aina ole huonoin. :-)
Netistä ja foorumeilta voi koluta mielipiteitä, mm. mureakuha.com, muropaketti.com jne. keskustelualueilla on ollut keskustelua eri webhotelleista.
Osa webhotelleista tarjoaa myös tyytyväisyystakuun, jonka puitteissa palveluun on turvallista tutustua.- kiittäen
Kiitoksia valottavista sivuista... :)
Käyn katsastamassa sivustot hetikun aikaa piisaapi!!!...
Myös tulevat kommentit ovat veri tervetulleita...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911244Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221098- 48824
- 70820
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53760Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50695- 33672
- 60659
- 52637
- 50615