Onks Arttu niinku ihastunut niinku Ellaan? Kovasti tuntuvat niinku lähekkäin niin ku olemaan. Toivotaan niinku, että heistä tulisi niinku pari, olishan se niinku suloista.
Onks niin ku
Anonyymi
6108
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Huomasin myös ja mä onn silleen et ööö
Kummallista porukkaa ei sitä ainakaan tuommosella voiteta,ja hyvä niin.
Big brotherin pitäisi kysyä artulta että onko se ihastunut ellaan kun kysyttiinhän sasaltakin.
ei sen tarvitse kysyä, kuten ei teidänkään tarvitsisi jos olisitte hommanneet 247:n
Arttu harvinaisen selvästi sanoi sunnuntain ja maanantain välisenä yönä, kun hän ja joel matkivat kottolan ensisunnuntain haastattelua, ettei häntä kiinnosta tippaakaan mitä ihmiset hänestä ja ellasta ajattelevat.
uskon että kyseessä jotain on mutta pääasia varmaankin on nimeämisten varmistus. Niillähän on tää neljän porukka Joel Sasa Ella ja Arttu. Sillä mennään jo pitkälle.
Sitähän voi peiton alla kirjoitella sormella ties mitä toisen kroppaan.
Voihan olla jos on homo siellä on näitä outoja otuksia ihan valita asti .ällöttävä ei oikein säväytä ,mutta toisaalta ei tarvi katsoa vilautus ruutuakin on liikaa.