Viikkotehtävä epäonnistuu

Anonyymi

Viikkotehtävä epäonnistuu...Eivät tajua, että toiseen suuntaan uidaan vaan Tallinnaan, mutta toisaalta ongelmana on myös se, että uivat Tallinnaan, mutta myös sieltä saman matkan pois....saa nähdä kuinka käy.

5

78

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ehkä saavat jossain vaiheessa väliaikatietoja bb: ltä, paljonko ovat uineet ja totuus valkenee. Siinä sitten pähkäilevät, mistä johtuu. Kukahan asian oikean laidan ensimmäisenä hokaisi?

    • Anonyymi

      Mihin suuntaan allas on? Jos ne uikin kohti Pietaria!

      Yhtäkkiä nousee pinnan alta ylös sukellusvene, sen kansiluukku aukeaa ja tiukka rajatarkastaja sanoo: "Paasport, pasalsta..."

    • Anonyymi

      Toivottavasti viikkotehtävä epäonnistuu ja asukkaat joutuvat tulemaan toimeen perusruualla. Jotkut asukkaat ( Arttu ja Joel )mässyttävät jatkuvasti voileipää ja leikkeleitä. Kun on tylsää mennään jääkaapille vetää muutama leipä ja sitten taas jaksaa maata.

      • Anonyymi

        Tuo on totta ja Sasa röhnöttää välissä.


    • Anonyymi

      Eihän se voi epäonnistua, täytyyhän viikonlopuksi viinat ja juhlat saada.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. 150
      3835
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      87
      3249
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      86
      2655
    4. Suomalainen lähti ilman takkia sotaan

      Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.
      Maailman menoa
      7
      2436
    5. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      249
      2398
    6. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      39
      2236
    7. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      86
      1855
    8. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      42
      989
    9. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      978
    10. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      53
      869
    Aihe