Heips. Ostin tämän samsung e 330 ja nyt oisin kysynyt että kestääkö akku miten teillä?? Mulla on puhelin ladattu täyteen lauataina ja nyt näyttää jo yhtä pykälää. Onko näissä tosiaan näin huonot akut.??
Akusta
Kipa67
2260
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
todella huonot akut on..vanhemmissa malleissa sai mukaan kaksi akkua...näissä uusissa ei ole kuin yksi...rahastuksen makua, kun ihmisten pitää ostaa uusia akkuja..muuten kyllä olen tyytyväinen!
kirjoittakaa *#1234# ja jos 4 viimeisintä kirjainta koodista ei ole BEA4 niin lähettäkää puhelimet powermill mobileen päivitykseen. tuolla päivityksellä puhelin ei pidä turhaan päällä virtoja vaan sammuttaa pikkunäytön miltei heti. muutenkin virransäästöön on useita eri apuja päivityksessä. ja muistakaa että kaikki omat tiedot puhelimesta häviää päivityksestä. eli pistäkää ne talteen tai sitten ette saa niitä talteen niin purkaa hampaita ja lähettäkää vaan päivitykseen... =D