Olipa hieno kirjoitus

Mihin on joutunut täältä maailman paras kirjoitus?
Aletaan joukolla hakemaan tai voi olla, että se putkahtaa itsestään tänne.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ressu roikkuu muualla löysässä hirressä, pelkää kirjoittaa hyviä kirjoituksia eihän niinhin kukaan viitsi kommentoida.

Äänestä

Ressutus poistettiin potin asia jäi kesken kun oikaisin historiaa totuuden mukaiseksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mihin on joutunut täältä maailman paras kirjoitus?
Aletaan joukolla hakemaan tai voi olla, että se putkahtaa itsestään tänne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu