kakat

kakkasin housuun koulussa
onko kukaan toinen kakannut housuu.
61877
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ala-asteen ekaluokalla joillekin sattui vahinkoja, mutta ei kukaan housuun kakkinut, tai ei ainakaan jäänyt siitä kiinni... ja kyllähän jo hajukin paljastaisi.

Sen sijaan kaverini pissi housuun koulussa kun ei uskaltanut lähteä kesken aamunavauksen vessaan.

Itse ratkaisin asian pragmaattisesti: koska olin järjestäjänä luokassa, kusin lavuaariin muiden ollessa välitunnilla. Kaverini tosin kieli opettajalle ja sain nuhteet sen lisäksi että koko luokka sai tietää.

Itseäni ei harmita vieläkään, koska en tosiaan olisi ehtinyt vessaan. Varsinkin kun sitä joka pissi housuunsa haukuttiin pissihousuksi pitkään.

No, toisinaan saan vielä kuulla asiasta entisiltä luokkakavereiltani, vaikka asiasta on jo yli 20 vuotta...

Äänestä
  • Minulle kävi yläasteella niin, että biologian tunnilla tunsin, kuinka halkaisijaltaan suunnilleen kolmisenttinen kakkapallo lähti vierimään alas housunpunttia kohden. Seisoin keskellä luokkaa, meillä oli meneillään oikeitten elinten (mm. lehmän sydän ja keuhkot)tarkastelua ja tutkiskelua. Hätäännyin, kun kakkapallero vierähti housunpuntista lattialle. Onneksi kukaan ei nähnyt sitä! Potkin sen huomaamattomasti yhden nurkkapöydän alle... En tiedä, kuka sen lopulta löysi... Siivooja varmaan.

    Äänestä

  • kanske kirjoitti:

    Minulle kävi yläasteella niin, että biologian tunnilla tunsin, kuinka halkaisijaltaan suunnilleen kolmisenttinen kakkapallo lähti vierimään alas housunpunttia kohden. Seisoin keskellä luokkaa, meillä oli meneillään oikeitten elinten (mm. lehmän sydän ja keuhkot)tarkastelua ja tutkiskelua. Hätäännyin, kun kakkapallero vierähti housunpuntista lattialle. Onneksi kukaan ei nähnyt sitä! Potkin sen huomaamattomasti yhden nurkkapöydän alle... En tiedä, kuka sen lopulta löysi... Siivooja varmaan.

    2 viikkoa sitten kun olin kaverin Janin kanssa
    hiihtämässä, tuli yhtä äkkii kova kakka hätä.
    Yritin ehtii himaan mut vähän ennen kun pääsin pihalle niin silloin multa vaan se tuli. Onneksi
    mulla oli tupletti alushousut niin se kakka ei vulunut lahkeeseen.
    Mutta harmitti kun uusi punanen urheilu-kerrasto
    tahriintu.
    Onks muille 15 pojille sattunu tällästä...

    Äänestä

joo mä paskoin housuun iha tahallaan koulus

Äänestä

"kakkasin housuun koulussa
onko kukaan toinen kakannut housuu."

Kakkaan paskaa, en housua - enkä varsinkaan housuun enää vaippaiän jälkeen.

Äänestä

Miksi Brasilian jalkapallomaajoukkueen pukukoppiin ei kannata mennä pelin jälkeen? - Koska siellä haisee Kakalle ;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiia kirjoitti:

kakkasin housuun koulussa
onko kukaan toinen kakannut housuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu