Minäpä tiedän. Se on Johanna.
Kuitenkin häntä koskevia kirjoituksia poistetaan vaikka viittaisin Seiska- lehteen joka on saman konsernin alaisuutta kuin Suomi24??
Tässä uusimpia hienoja ulostulojaan:
https://www.seiska.fi/Uutiset/Johanna-Tukiainen-rehellisena-torkytaustastaan-Ei-olisi-kannattanut-olla-julkisuudessa
Johanna on suomalaisen Alanya- fanin täydellinen prototyyppi kaikessa raadollisuudessaan......
Suurin suomalainen Alaya- fani; tiedättekö kuka se on?
1
223
Vastaukset
Me papan kanssa istuimme kerran Alanyassa Johannan viereisessä pöydässä.
Sillä oli esiintyminen siinä kuppilassa ja sitä olimmekin tulleet katsomaan.
Kuvissa se näyttää nätimmältä. Livenä kun sitä katsoi niin olipa aika ilmestys, paremmin sano. Kummallinen rupinaama ja voi että sen huulia vai voiko niitä siksi sanoa? Huokaili siinä ja silmät pyörivät kuin kanalla. Viiniä se siinä lipitti kunnes tuli hiprakkaan ja rupesi ginitonikkia vetämään.
Sitten se rupesi laulamaan. Voi hyvä luoja! Musiikki oli pistetty niin kovalle ettei akan kähinästä kuultu yhtään mitään. Paikalliset pojat olivat aivan innoissaan, me turistit toki vaimean kohteliaasti taputimme. En tiedä että lauloiko viinapalkalla?
Kirjoitti Martta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73883
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104748- 43631
- 36623
- 47613
- 30601
- 40595
- 50560
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34557- 37496
