Minäpä tiedän. Se on Johanna.
Kuitenkin häntä koskevia kirjoituksia poistetaan vaikka viittaisin Seiska- lehteen joka on saman konsernin alaisuutta kuin Suomi24??
Tässä uusimpia hienoja ulostulojaan:
https://www.seiska.fi/Uutiset/Johanna-Tukiainen-rehellisena-torkytaustastaan-Ei-olisi-kannattanut-olla-julkisuudessa
Johanna on suomalaisen Alanya- fanin täydellinen prototyyppi kaikessa raadollisuudessaan......
Suurin suomalainen Alaya- fani; tiedättekö kuka se on?
1
180
Vastaukset
Me papan kanssa istuimme kerran Alanyassa Johannan viereisessä pöydässä.
Sillä oli esiintyminen siinä kuppilassa ja sitä olimmekin tulleet katsomaan.
Kuvissa se näyttää nätimmältä. Livenä kun sitä katsoi niin olipa aika ilmestys, paremmin sano. Kummallinen rupinaama ja voi että sen huulia vai voiko niitä siksi sanoa? Huokaili siinä ja silmät pyörivät kuin kanalla. Viiniä se siinä lipitti kunnes tuli hiprakkaan ja rupesi ginitonikkia vetämään.
Sitten se rupesi laulamaan. Voi hyvä luoja! Musiikki oli pistetty niin kovalle ettei akan kähinästä kuultu yhtään mitään. Paikalliset pojat olivat aivan innoissaan, me turistit toki vaimean kohteliaasti taputimme. En tiedä että lauloiko viinapalkalla?
Kirjoitti Martta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578930IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116217Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661330Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61287- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78939Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676