Ei sviittiin

Kertokaa kivoja hotelleja, kartanomajoitusta tai vastaavaa Uudenmaan alueelta, joka ei ole sviitti hintatasoa.
21306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vastaavaa tietoa kaipailisin minäkin.

Äänestä
  • Moikka,

    me mennään toukokuussa naimisiin, hääjuhla kartanossa. Siellä ei ollut enää vapaita huoneita(n.150e) joten varasimme yön meille ja jatkoille haluaville vieraille kylpylästä (Siuntio). Huone 70e, siihen hintaan saa illalla orkesterin ja tanssit, aamupäivästä aamiaisen, turkkilaisen saunan, uinnin, porekylvyn jne...Uskon että on rentoa, ei mitään luxusta mutta mukavaa ilman jännitteitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vaan hotelliin kirjoitti:

Kertokaa kivoja hotelleja, kartanomajoitusta tai vastaavaa Uudenmaan alueelta, joka ei ole sviitti hintatasoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu