Onko nuo Keewayt yhtä huonoa tekoa kuin Fudet, San Remot, Streamyt ym. kiinalaisvalmisteiset pelit? Tuo Hurricane kiinnostais. On kooltaan mukavamman kokoinen kuin Fude ja on kakstahtinen.
Keeway Hurricane
hena
71967
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Keewayta ei voi samana päivänä verrata Kiinan mopoihin. Kauppias keneltä mä ostin mun Hurricanen sanoi sitä paitsi että Keewayt tehdään euroopassa. Rekisteriotteessa lukee että on valmistettu Unkarissa.
Todella hyvät kokemukset mulla ainakin hurricanesta. Tehoja löytyy kivasti ja bonuksena tuli kaukokäynnistin. Suosittelen!
Joo, eli keewayt kyllä suunnitellaan Euroopassa, mutta valmistus on Kiinassa. Mutta, mahtava skootteri, minä olen ollut täysin tyytyväinen. Hyvää työnjälkeä --> olen aukonut ja tutkinut. Suosittelen myös keewayta.
Se on kyllä toisinpäin; elikkä osat on Kiinasta mutta suunnittelu ja valmistus tapahtuu Euroopassa, tarkemmin ottaen Unkarissa! Olen itsekkin ostamassa Hurricanea ja lukemani perusteella taidan ostaakkin... :)
Kyllä kannattaa ostaa! itselläni ollu viikon n.200km hyvin toimii ja kiva ajella(sisäänajossa)kylläkin vielä.Kivat varusteet kaukokäynnistin ja varashälytin ja mulla tavaraboxikin.PS. mulla oli fude kyllä hurricane on omasta mielestäni laadukkaampi ja parempi!
ostakaa joku oikee skootteri! NOI HALPIKSET, KAIKEN MAILMAN KEEWAYT FUDEN SUNMUUT ON NII PERSEESTÄ... OSTAKAA VAIK APRILIA, HONDA TAI YAMAHA. APRILIAN SR 50 RUISKUMALLI KULKEE JA KIIHTYY IHA PERKELEESTI OTTAA RAJOTTIMET POIS, NI MENEE YLI 100
Ei kaikki halua santsata 3000€ rahaa skootteriin.
Kieltämättä itselläin aeroxi ja tyytyväinen olen, mutta tosiasiassa Keewayt ovat yllättävän laadukkaita ja tehokaita hintaansa nähden.
OIKEA skootteri on yli 50ccm."Viritetty"moposkootteri on laiton oli halpis tai ei.Ja vaatii muutoskatsastuksen ja lisäveroy ym.