Vain 1 nainen jäi taloon

Anonyymi

Krisse, tuo pieni söpöliini.

Taloon jäi lauma äijiä kaksi naismaista miestä ja kaksi miesmäistä naista.

Krisse parka tulee syödyksi elävältä.
Loppukausi ei tule olemaan kiinnostava koska kaikki inhokit vetävät yhtä köyttä ja lopuksi siellä on vain mulkeroita.

22

114

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Roope taitaa hankkia itselleen häädön ihan itse.

      Yöllä "yöpartion" käydessä tupakalla ulkona, roope aloitti sen jokapäiväisen seläntakana puhumisen ensin kristiinasta ja sitten samista ja sai siellä arttukin osansa.

      Siinä vaiheessa kun roope oli selitellyt että kristiina on "muuttunut" talonpuolelle tultua, ja että hän on nyt artun ja joelin porukassa, ja ettei kristiina ole enää "mökkiläinen", BB pisti juonittelijalle pisteen ilmoittamalla että hän rikkoo sääntöjä.

      Roope selittelee muista asukkaista kuinka he muka pelaavat peliä. Roope ei vaan tajua että kaikki muut näkevät hänen oman pelinsä, eli noiden juonittelujen läpi. Roope on niin epätoivoinen että yrittää valehdella muille muista asukkaista, ettei hän joutuisi enää nimettäväksi.

      Talon pahimmat pelaajat ja epäaidoimmat asukkaat ovat roope, sami ja kati. Kati on jatkuvasti tietoinen kameroista ja heittää kommenttia asukkaista joiden tietää osuvan asukkaisiin ja katsojille. Roope taas puhuu muiden seläntakana ja sami esittää jotain ihan muuta kuin todellisuudessa on, ja yrittää epätoivoisella touhuamisella kalastella ääniä.

      Ella yrittää kovasti pelata, mutta on aivan liian tyhmä sellaiseen ja sekoilee roopen perässä.

    • Anonyymi

      On siellä muitakin naisia.

      • Anonyymi

        Naiset vähenee kovin on ikävän oloista porukkaa joka jää jäljelle, Ei kiinnostavaa ollenkaa.


    • Anonyymi

      Siitä voidaan olla montaa eri mieltä joidenkin mielestä juuri Kristiina ei täytä naisen mittoja mutta niin paljon kun on erilaisia ihmisiä on myös makuja jokaiselle on tykkääjänsä.

      • Anonyymi

        Sasaa kaivataan siinä on iloinen ja kaunis nainen


    • Anonyymi

      Näin se näkyy menevän ,kaikki jotka ovat olleet edes vähän mielenkiintoisia ovat joutuneet pois. Ja jos jätkät vaan jää niin epäilenpä, että sitä ei kato muut kuin homppelit ja samansuuntaiset. Se on sitte loppu kuka noita ällötyksiä viitsii katsoa.?

      • Anonyymi

        Niin, homppeleille ja samansuuntaisille tämä ohjelma on nykyään suunnattukin.
        Käy kuin euroviisuille kävi. Minkähän ne seuraavaksi valtaavat.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niin, homppeleille ja samansuuntaisille tämä ohjelma on nykyään suunnattukin.
        Käy kuin euroviisuille kävi. Minkähän ne seuraavaksi valtaavat.

        Ei ole pakko katsoa jos ei kiinnosta mutta minuapa kiinnostaa ja hyviä ihmisiä on jäljellä siellä yksi kerrallaan sieltä tippuu niin selviää voittaja.


      • Anonyymi

        Ei mitään homoja ja lesboja vastaan, mutta kieltämättä tuli mietittyä, mihin tämä maailma on menossa, kun katsoi Roopen ja Ellan yhtä aikaista meikkaamista peilin edessä. Puuterihuiskut vain heilui.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei mitään homoja ja lesboja vastaan, mutta kieltämättä tuli mietittyä, mihin tämä maailma on menossa, kun katsoi Roopen ja Ellan yhtä aikaista meikkaamista peilin edessä. Puuterihuiskut vain heilui.

        Naisen kuuluu olla nainen ja miehen mies se on mielipiteeni.


    • Anonyymi

      Kyllä tuo yli ärsyttävä ja typerä rääkkyminen jota Roope harrastaa koko ajan saisi jo pikkuhiljaa loppua, ihme ettei vielä tippunut.
      Ulos tuollaiset vinkujat talosta ja äkkiä

    • Anonyymi

      Talossa on VAIN naisia. Ei näitä miehen näköisiä voi sanoa miehiksi. Akkoja täynnä koko talo.

      • Anonyymi

        Minusta Ella Paula ja Kati eivät näytä naisilta.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Minusta Ella Paula ja Kati eivät näytä naisilta.

        Ella ei näytä koska on mies mutta muut näyttävät naisilta. 👍


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ella ei näytä koska on mies mutta muut näyttävät naisilta. 👍

        Paula , kati ja kristiina nättejä naisia.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Paula , kati ja kristiina nättejä naisia.

        Katikin on tosi miesmäinen kasvoiltaan, onohan nainen ollenkaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Katikin on tosi miesmäinen kasvoiltaan, onohan nainen ollenkaan.

        Olet mitä mieltä tahansa niin nainen se silti on.


    • Anonyymi

      Kyllä Krisse pärjää. Osaa pitää puolensa ja uskaltaa sanoa asioista. Toivottavasti ei anna itsensä jäädä jalkoihin.

    • Anonyymi

      Kuinkakohan moni niistä on lepakko tai transu. Miehistä laittavat aina julkipellejä, mutta naiset yrittää salata taipumuksensa. Laittaisivat välillä naisista julkilepakkotransupellejä tai ei miehistäkään.

    • Anonyymi

      Hyvin sanottu, että talo täynnä naisia. Siltä se näyttää tosiaankin. Vinkujia kaikki.

    • Anonyymi

      Kati näytti tänään hiven fiksummalta, kerrankin ilman omituisia pipojaan.

      • Anonyymi

        Minusta Kati on ällö persnuolija. Saattaa olla myös entinen mies ulkonäöstä päätellen. Tosin sillä on viiltävän karsee ääni vaikka joskus vetää sitä karju-bassoakin.
        Ärsyttää että se ovelasti hiihtää loppuun asti.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi

      Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy
      Maailman menoa
      8
      2082
    2. Huulitäytteet ja tekotisssit

      Kylillä kulkiissa olen huomannut että tässäkin tuppukylässä on hameväki alkanut muokkaamaan ulkonäköään huulitäytteillä
      Suomussalmi
      113
      1482
    3. Drone-epäily Uudellamaalla

      Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html
      Maailman menoa
      120
      1205
    4. Sait mut mies heikoksi

      Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m
      Ikävä
      86
      1094
    5. Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen

      "En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-8
      Sinkut
      206
      1063
    6. Vauvat syntyvöät vihan lapsina?

      Kyllä on pimeä oppi, ja olen ollut täydessä pimeydessä opillisesti, että pienet lapset syntyisivät paholaisen lapsina. O
      Luterilaisuus
      66
      1035
    7. Unelma tilanne

      Miten haluaisit, että tilanteenne etenisi tai miten toivoisit hänen lähestyvän sinua? Vai toimitko mielummin itse, jos j
      Ikävä
      67
      805
    8. Itsensä pidättely

      Pidätteletkö tunteitasi tai itseäsi hänen aikanaan ja jos niin miksi?
      Ikävä
      76
      770
    9. Stefan Therman. Vakava syyte ja vankila uhkaa.

      Nyt ei taida mies selvitä enää selityksillä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      79
      722
    10. Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?

      Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään
      Kotimaiset julkkisjuorut
      42
      634
    Aihe