Nyt on korovirus jo tehtaalla. Mitään ei tehdä asian eteen.
Korona jämsänkosken tehtaalla
18
1863
Vastaukset
- Anonyymi
Saatte maskilisän ei pitäisi olla ongelma!!
- Anonyymi
Onkohan sittenkään tieto? Vai huhu?
- Anonyymi
Huhu taitaa olla!
- Anonyymi
Liikaa duunareita on menossa kortistoon, eikä hauduumaalle?🤣😭😂
- Anonyymi
Minkähän vuoksi aloituksen aiheiset keskustelut poistetaan?
- Anonyymi
Pohjoisten tulijainen.
- Anonyymi
Joo, mutta sitäkään ei varmasti saisi sanoa!
Hoh hoijaa! On se vaan kelejä pidellyt, jne...
- Anonyymi
Tehty on.
- Anonyymi
Vettä vaan satelee, sataakohan huomennakin?
- Anonyymi
Ei välttämättä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei välttämättä.
Hyvä! Mutta hiukan voi ehkä tuulla ja lehtiäkin tipahdella!
- Anonyymi
On siellä Koskella arkaa, mutta uteliasta porukkaa!
- Anonyymi
Joo. Koskella asustaa villi mutta viisas kansa.
- Anonyymi
Lukijoita 642, kommentteja 12!
- Anonyymi
Tehdassuljettu 2025 mennessä se on varma
- Anonyymi
Hoh hoijaa!... Taas siellä vähän ripottelee! Kohta "tuhat utelua rikki".
- Anonyymi
Kuinka mones itse olet jpukossa.
- Anonyymi
Tokko koronaa tehtaalla tokko? Ja kohta tämäkin poistetaan...
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain19411384Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-11810824Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2356220Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1855024Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313496- 1723475
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin402323Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3001872Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov81731Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161634