Talossa kaikilla on jotain poikkeamaa tai sairautta, mm. trans lukihäiriö, Ms jne.
Mikä on Paulan trauma? Kun astuivat taloon niin katsoin onko Paula joku kehari, koska se elehtii ja vääntelee naamaansa pahasti. En ole kuunnellut sen tarinaa koska tyyppi ei ole alunalkaenkaan miellyttänyt mutta outo tapaus on.
Mikä on Paulan vamma?
6
114
Vastaukset
- Anonyymi
Taas tuo sana, kertoo paljon kysyjästä itsestään
- Anonyymi
En ole Paulasta muuta huomannut, kuin ajoittaisen tiuhan silmienräpyttelyn.
Mutta tuskin se mikään ns.vika on. - Anonyymi
Pöh. Paula on ihana nainen. Jos olisin sinkku niin lähtisin mielelläni tekemään tuttavuutta hänen kanssaan.
- Anonyymi
Paula voisi olla naisiin päin suuntautunut, mutta käsittääkseni ei ole. Muutaman kerran ollut naimisissa miehen kanssa. Markokin kommentoi että on liian "miesmäinen" omaan naismakuunsa.
Saa nähä onko niissä neljässä uudessa tulokkaassa joku "lepakko", koska tasa-arvon suosija BB selkeesti on. - Anonyymi
No poikkeavaahan siellä esillä on pidettykin, kun heidän hörhöilynsä tuo sitä monenlaista keskustelua kiivastakin sellaista.
Toisilla napsahtaa ihon alle peräti.
Tässä vaiheessa ns. nivalan rambo ,naisen kuvatus, tuottanut pettymyksen, ropelihattu, keikkuva joel vois aktivoitua.
Tottahan kaiketi ne sinne raahaavat jonkun " puppe/ lepakon" tai muunlaisen jotta saavat kansan kiehumaan. Ainakin tuovat jotain uutta tuohon tasapaksuun makoiluun.
Mutta jos äänestystä ei tuotanto hämmennä, niin päätös on katsojilla.
Luulen että katsojissa on enemmän utelias normi heteroja, jos toisin menee on kaapivalta nostanut asemaansa.
Viime kauden voittaja oli näihen nähden jees! - Anonyymi
No, vammoista en tiedä, mutta ainakin tyhmä on, kun kokoajan kyselee päivänselviä asioita ja toistelee niitä sekä myötäilee kaikkia. Ei mitään omaperäistä. Piakkoin varma lähtijä, ei heti, mutta sopivasti ennen finaalia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874108Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242911No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452320- 341321
- 10909
- 131885
- 6874
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12822Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124766- 11760