onko samantapainen ulkoa kuin nokia 6.1 ?
Nokia 5.3 ulkomuoto
3
104
Vastaukset
- Anonyymi
No miksi sellaista täällä kyselet. Puhelimen kuvia on netti täynnään, niistä voi katsella. Isompi se ainakin on, miltei kuin leipälapio. Vasemmassa sivussa on ihan turha näppäin, jolla voi "kutsua" googlen avustajan. En käytä. Oikeassa sivussa tavalliset äänenvoimakkuusnapit ja virtanäppäin. Kuulokeliitäntä edelleen hyvä "vanhanaikainen" ylhäällä ja lataustökkeli alhaalla.
- Anonyymi
Ok, olen huomannut että netissä näyttää erilaiselta kuin kaupassa, niin kävi myös 6.1 kohdalla positiivinen yllätys tällä kertaa, taphtui aikoinaan
- Anonyymi
Kaikkihan ne näyttävät samalta. laudan pätkältä, eri väreissä, mutta mustahko ruudunpuoli.
Ja kaikilla on samat numeroleikit. Tällä kyseisellä on olevinaan 6,55 tuuman näyttö. Joka on saatu aikaan 20:9 kuvasuhteella, eli on kapea mutta pitkä/korkea. Ei ole juurikaan helpompi käyttää verrattuna 5,5 tuuman Nokia 6:een jossa on 16:9 kuvasuhde.
Hinta on asiallinen. Kuten pitääkin olla saippualaatikoilla joissa ei edes kuluvaa osaa, akkua, voi vaihtaa itse, ja vaihdattaminen tulee suurinpiirtein yhtä kalliiksi kuin uusi saippualaatikko.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p586632Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3475711Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1715345Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1465113Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil204360Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite463045Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202846Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill282657Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32628- 792286