24/7 katsoja ihmettele

Anonyymi

”Vittu ei huvita”nimimerkillä nuori neiti-ULOS.Kotona voi ihan hyvin makoile....ei minkälaista kunnioitusta hän on talossa yksin.
Ja nyt tulee jo korvista ulos sitä eläinaiheista höpinä....vaikea sano onko liha vai kala?

5

101

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Odotetaan näitä uusia asukkaita josko sieltä jotain järkevää tulisi ,nämä vanhat on jo nähty.

    • Anonyymi

      Kuinka niin on muka talossa yksin? Esimerkiksi päivällä hän, joel ja arttu kehittivät tarinaa Raimo Hansista. He loivat muutakin, paljon parempaa ja hauskempaa kontenttia kuin roopen ja muiden ääliöiden seläntakanapuhumiset.

      Voisit oikeasti katsoa sitä mitä talossa tapahtuu, sillä kristiinan, joelin ja artun tarinointi on monta kertaa kiinnostavampaa kuin ne valheet siitä kuka muka on ollut tekemättä jotain.

      Esimerkiksi eilen kun muut keittiössä, taas, istuivat paikallaan höpisemässä, kristiina kävi lattiaa läpi luututen niitä. Kuinka moni on muu on luutunnut lattioita kuin arttu, joel ja kristiina? Ei muuten kukaan muu, koska noiden muiden on päästävä samantien tupakoimaan ja puhumaan pahaa heistä.

      Lopeta se koosteen katsominen, koska sieltä et näe sitä mitä talossa oikeasti tapahtuu!

    • Anonyymi

      Ella inisi tupakka-paikalla paulalle kuinka häntä ärsytti kun muut (arttu, joel ja kristiina) menivät makoilemaan makuuhuoneeseen, kun hän teki keittiössä ruokaa.

      Ella yrittää tyhmänä näköjään jatkaa sitä samaa pelaamista, mistä roope jo tiputettiin ulos talosta.

      Ella vaan ei taaskaan huomannut mainita sitä että arttu, joel ja kristiina pesivät vessassa monta laatikollista pyykkiä, kun hänen ei tarvinnut mitään muuta tehdä kuin liikuttaa silitysrautaa olohuoneessa. Silitysraudan liikuttelu onkin niin hirvittävän raskasta puuhaa sellaiselle joka päivät pitkät istuu peilin edessä maalaamalla naamaansa.

      • Anonyymi

        👀hän teki ruoka keittiössä


      • Anonyymi

        Ja kun muut tekivät töitä, viikatessaan vaatteita, ella keikisteli peilin edessä ja kokeili valmiiksi viikattuja vaatteita ylleen. On se työntekeminen niin raskasta talon barbille. Valitti vielä tupakka-paikalla, miksei "seinäruusut" tulleet auttamaan häntä. Missä? Vaatteiden sovittamisessako?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      280
      4743
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      135
      3056
    3. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      49
      2949
    4. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1541
    5. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      227
      1232
    6. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1189
    7. Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa

      Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.
      Maailman menoa
      7
      986
    8. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      981
    9. Paskalaista valokuitulakiin

      Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais
      Maailman menoa
      52
      969
    10. Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?

      Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu
      Ikävä
      78
      961
    Aihe