”Vittu ei huvita”nimimerkillä nuori neiti-ULOS.Kotona voi ihan hyvin makoile....ei minkälaista kunnioitusta hän on talossa yksin.
Ja nyt tulee jo korvista ulos sitä eläinaiheista höpinä....vaikea sano onko liha vai kala?
24/7 katsoja ihmettele
5
87
Vastaukset
- Anonyymi
Odotetaan näitä uusia asukkaita josko sieltä jotain järkevää tulisi ,nämä vanhat on jo nähty.
- Anonyymi
Kuinka niin on muka talossa yksin? Esimerkiksi päivällä hän, joel ja arttu kehittivät tarinaa Raimo Hansista. He loivat muutakin, paljon parempaa ja hauskempaa kontenttia kuin roopen ja muiden ääliöiden seläntakanapuhumiset.
Voisit oikeasti katsoa sitä mitä talossa tapahtuu, sillä kristiinan, joelin ja artun tarinointi on monta kertaa kiinnostavampaa kuin ne valheet siitä kuka muka on ollut tekemättä jotain.
Esimerkiksi eilen kun muut keittiössä, taas, istuivat paikallaan höpisemässä, kristiina kävi lattiaa läpi luututen niitä. Kuinka moni on muu on luutunnut lattioita kuin arttu, joel ja kristiina? Ei muuten kukaan muu, koska noiden muiden on päästävä samantien tupakoimaan ja puhumaan pahaa heistä.
Lopeta se koosteen katsominen, koska sieltä et näe sitä mitä talossa oikeasti tapahtuu! - Anonyymi
Ella inisi tupakka-paikalla paulalle kuinka häntä ärsytti kun muut (arttu, joel ja kristiina) menivät makoilemaan makuuhuoneeseen, kun hän teki keittiössä ruokaa.
Ella yrittää tyhmänä näköjään jatkaa sitä samaa pelaamista, mistä roope jo tiputettiin ulos talosta.
Ella vaan ei taaskaan huomannut mainita sitä että arttu, joel ja kristiina pesivät vessassa monta laatikollista pyykkiä, kun hänen ei tarvinnut mitään muuta tehdä kuin liikuttaa silitysrautaa olohuoneessa. Silitysraudan liikuttelu onkin niin hirvittävän raskasta puuhaa sellaiselle joka päivät pitkät istuu peilin edessä maalaamalla naamaansa.- Anonyymi
👀hän teki ruoka keittiössä
- Anonyymi
Ja kun muut tekivät töitä, viikatessaan vaatteita, ella keikisteli peilin edessä ja kokeili valmiiksi viikattuja vaatteita ylleen. On se työntekeminen niin raskasta talon barbille. Valitti vielä tupakka-paikalla, miksei "seinäruusut" tulleet auttamaan häntä. Missä? Vaatteiden sovittamisessako?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai1019588Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki764957Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.554682Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j92421Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1051642Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.01500- 451458
Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota561387Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.491351Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441296