24/7 katsoja ihmettele

Anonyymi

”Vittu ei huvita”nimimerkillä nuori neiti-ULOS.Kotona voi ihan hyvin makoile....ei minkälaista kunnioitusta hän on talossa yksin.
Ja nyt tulee jo korvista ulos sitä eläinaiheista höpinä....vaikea sano onko liha vai kala?

5

82

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Odotetaan näitä uusia asukkaita josko sieltä jotain järkevää tulisi ,nämä vanhat on jo nähty.

    • Anonyymi

      Kuinka niin on muka talossa yksin? Esimerkiksi päivällä hän, joel ja arttu kehittivät tarinaa Raimo Hansista. He loivat muutakin, paljon parempaa ja hauskempaa kontenttia kuin roopen ja muiden ääliöiden seläntakanapuhumiset.

      Voisit oikeasti katsoa sitä mitä talossa tapahtuu, sillä kristiinan, joelin ja artun tarinointi on monta kertaa kiinnostavampaa kuin ne valheet siitä kuka muka on ollut tekemättä jotain.

      Esimerkiksi eilen kun muut keittiössä, taas, istuivat paikallaan höpisemässä, kristiina kävi lattiaa läpi luututen niitä. Kuinka moni on muu on luutunnut lattioita kuin arttu, joel ja kristiina? Ei muuten kukaan muu, koska noiden muiden on päästävä samantien tupakoimaan ja puhumaan pahaa heistä.

      Lopeta se koosteen katsominen, koska sieltä et näe sitä mitä talossa oikeasti tapahtuu!

    • Anonyymi

      Ella inisi tupakka-paikalla paulalle kuinka häntä ärsytti kun muut (arttu, joel ja kristiina) menivät makoilemaan makuuhuoneeseen, kun hän teki keittiössä ruokaa.

      Ella yrittää tyhmänä näköjään jatkaa sitä samaa pelaamista, mistä roope jo tiputettiin ulos talosta.

      Ella vaan ei taaskaan huomannut mainita sitä että arttu, joel ja kristiina pesivät vessassa monta laatikollista pyykkiä, kun hänen ei tarvinnut mitään muuta tehdä kuin liikuttaa silitysrautaa olohuoneessa. Silitysraudan liikuttelu onkin niin hirvittävän raskasta puuhaa sellaiselle joka päivät pitkät istuu peilin edessä maalaamalla naamaansa.

      • Anonyymi

        👀hän teki ruoka keittiössä


      • Anonyymi

        Ja kun muut tekivät töitä, viikatessaan vaatteita, ella keikisteli peilin edessä ja kokeili valmiiksi viikattuja vaatteita ylleen. On se työntekeminen niin raskasta talon barbille. Valitti vielä tupakka-paikalla, miksei "seinäruusut" tulleet auttamaan häntä. Missä? Vaatteiden sovittamisessako?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      77
      5446
    2. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      35
      3085
    3. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      124
      2360
    4. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      121
      1972
    5. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

      Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
      Maailman menoa
      23
      1909
    6. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      111
      1810
    7. Sanna Antikainen (ps) : Vornasen pyssy suututti demarit

      https://www.suomenuutiset.fi/sanna-antikaisen-kolumni-vornasen-pyssy-suututti-demarit-mutta-kuka-puhuu-totta/ Vornasen
      Maailman menoa
      6
      1469
    8. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      71
      1432
    9. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

      Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
      Maailman menoa
      297
      1425
    10. Nyt meni maku vas.liittoon, kun vaativat minimituntipalkkaa lakiin

      Sehän tarkoittaa samalla myös maksimituntipalkkaa, koska kun laki on kerran laadittu, niin sitä on vaikea muuttaa. Työma
      Maailman menoa
      54
      1300
    Aihe