Laitan Lomallo jäsenyyteni myyntiin huutokaupatcomiin. Jos tonnin saan niin olen tyytyväinen vaikka otan takkiin pahasti.
Vastaukset 10
- Anonyymi
Ehkäpä pky-travel ostaa sen.
- Anonyymi
Taikka ontojoki capital.
- Anonyymi
Ja mitä näitä nyt onkaan.
- Anonyymi
Lomallo PKY Ontojoki Onnenlomat yms muu ostaja kyllä löytyy hintahaarukalla 50-500 euroa. Sen siitä saa vaikka olet maksanut 9500 euroa itse jäsenyydestä. Tässähän myydään ilmaa. Lomallo jäsenyyden tekemiseen ei tarvitse teollisuushallien rakentamista, ei materiaalikuluja, ei tehdas koneiden kuluja. Riittää kun on 300 euron kannettava tietokone ja tulostin. Voi mennä vaikka kahvilaan "töihin". Lomallo jäsenyyden luomisen kulut on se aika mikä menee exelin aukaisuun ja uuden jäsenen nimen kirjoitus ja laskutusohjelmasta lasku 9500 euroa ja enterin painaminen. Tähän menee yksi kahvikupposen juontiaika. Siinäpä ne kulut kun ilmaa (jäsenyys) myydään. Tämä olisi hyvä tietää jokaisen joka on nimeään laittamassa Lomallo sopimus jäsenyys papereihin ja hyväksymässä 9500 euron liittymishinnan ja 350 euron vuosittaista jäsenmaksua.
- Anonyymi
Tämähän on korkean jalostus asteen tuote kun ilmaa myydään 9500 euron hintaan. Suomi nousuun.
- Anonyymi
Ilma on siinämielessä ekologinen, hiilineutraali, sitä on riittävästi kaikkialla ja se ei maksa mitään että tämähän on oikein ekoteko ostaa Lomallo jäsenyys. Ja kun menettää sen 9500 euroa niin ei sitä voi mihinkään kuluttaakaan joka tuhoaa palloa.
- Anonyymi
Innovaatio-rahaa äkkiä tuolle porukalle lisää. Tosiaankin kulutus loppuu kun kaikki ostaa tälläisen.
- Anonyymi
Laitoin sivuston ja lähtöhinnan 10 euroa Lomallo jäsenyys mutta ylläpito poisti viestin. Hmm, miksi?
- Anonyymi
Menikö kaupaksi?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1132341Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???301157- 106953
- 71942
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha611912- 48855
- 85790
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680- 70666
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31666