Runkkupari on taas joka öisillä puuhilaan.
Sääli että Arttu on alentunut tuohon puuhaan. Toivon että se lähtee ulos talosta Ellan vanavedessä. Oksettavaa touhua heteron silmin.
Tosin en usko että Ellaa laitetaan pois koska sillä on tietyn tahon suojelus.
Tuleva "muotinäytöskin" on varmaan rakennettu ihan vain ja ainoastaan Ellalle. En ikinä usko tuon äänestyksen tulosta. Enkä myöskään sunnuntain tulosta jos runkku jää vielä taloon.
Sääli että Arttu on alentunut tuohon puuhaan. Toivon että se lähtee ulos talosta Ellan vanavedessä. Oksettavaa touhua heteron silmin.
Tosin en usko että Ellaa laitetaan pois koska sillä on tietyn tahon suojelus.
Tuleva "muotinäytöskin" on varmaan rakennettu ihan vain ja ainoastaan Ellalle. En ikinä usko tuon äänestyksen tulosta. Enkä myöskään sunnuntain tulosta jos runkku jää vielä taloon.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Artullakin jokin ongelma ei kait se muuten olis tuollainen ,jotenkin kieroon kasvanut ,kaippa siellä Nivalan korvessa tuommosia tyyppejä kasvatetaan. Siellä äitillä ilo seurata pojan hommia kun se hinkkaa sen onnettoman lelun kanssa.
Pillun puutteessa näyttää mieskin kelpaavan onko sitten oikeasti homo vai pelkkää kokeilun halua en tiedä. Outoa tuo on.
Kumpikin ulos talosta
Talossa on ollut 16 ihmistä ja vain Arttu on ollut niin puutteessa että on alkanut homostelemaan. Heh! Hetero-ihminen ei ikinä voi maata homoseksuaalin kanssa, saati että harrastaa sitä päivästä toiseen viikkokaupalla.
Vain homouteen taipuvaiset ihmiset homostelee.
Marko myös taitaa olla taipuvainen. Ellei Roope olis lähtenyt niin kai niilläkin olisi homma "kehittynyt" siihen asteeseen. Taitaa Janne Virtasta harmittaa kun Ropsu joutui pihalle.
Tosiaan pillun puutteessa kelpaa vaikka onkin munat ,joka tekee asiasta vieläkin järkyttävämmän onko se tosiaan unileluna tuolle tursakkeelle.
En usko että Markolla ja Roopella välit olisivat siten menneet. Kyllä mieskin voi halailla ja silitellä niin kuin naiset toisilleen tekevät olematta lesboa.
Tunteelliset ihmiset käyttäytyvät erilailla.
Kotona on kumminkin ne joita normaalisti halailee ja sitä vajetta korvaten Roope.
Jos ei katso BB:tä, niin voi myös lukea niitten litinästä ja lätinästä 7 päivää lehdestä ja ilta-sanomista.
On tosi inhottavaa, kun ei osata muita samassa huoneessa nukkuvia kunnioittaa, eikä käyttäytyä kuin pullo pers' siat.
Ja ovat nuo irstailijat on myös meidän makuuhuoneessa.
Ella saisi lähteä jo ennen sunnuntaita.
Eetu ja Arttu ulos talosta vieköön Arttu Eetun sinne Nivalan perälle.
Hahaa Äitille poikaminiä näytille sitte vaan Iltalehteen videota.Arttu on totaalisesti munanut itsensä luulis hävettävän ,,kun tulee talosta ulos.Osaakohan edes.
Onpa surkea esitys Tuo Ella ja Arttu huoraamaanko ne on tullu eikä pelaamaan? Sitä voi harrastaa ulkomaailmassa menköön sinne.Pilaavat muiden olon talossa ja tuotanto on tyytyväinen.