tihkukytkin

primera p-11 vm.2000 tihkukytkin ei pelaa pyyhkimet liikahtaa ja pysähtyy ja taas liikahtaa onko kellään ollu samaa vaivaa mistä vois alkaa vikaa paikallistaan
2537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla on sama vika -97 primerassa. En tiedä mikä sen aiheuttaa, mutta viisaammat ovat väittäneet sen johtuvan pyyhkijän moottorista. Kerro ihmeessä jos paikallistat vian.

Äänestä
  • mulla myös '97 Primera ja sama ongelma. Ei auttanut muu kuin pyyhkijänmoottorin vaihto. Moottori makso 296 erkkiä, että silleen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirppu kirjoitti:

primera p-11 vm.2000 tihkukytkin ei pelaa pyyhkimet liikahtaa ja pysähtyy ja taas liikahtaa onko kellään ollu samaa vaivaa mistä vois alkaa vikaa paikallistaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu