Sami takaisin pummiksi Korsoon

Luoja varjele suomalaisten lapsia tällaiselta sekopäältä eskareissa. Kaveri jätä natsa tai anna tupakka ei ollu rahaa ottaa omia mukaan.
2126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei unohdit ,että tämä Kessu on konservatiivinen valkoinen lihan syöjä, joka salaa armeijassaolo aikansa, MIKSI. Huvitaa kuinka nämä orpon oppositio porukka yrittää kaikin keinoin kiillottaa tämän "kessun" julkista kuvaa. Mies on näin psykiatrin etäanalyysin ja diaknostoidun arvion mukaa, ehkä... Hiukan koulukiusatun ja pelokkaan oloinen. Tuo kovasti itsestään esille tuota valvennus puolta. eui näköjään pysty keskustelemaan kuin iskulauseilla"vihervasemmisto joutaa helvettiin"??

Äänestä

kessu on kunnon mies. toisin kuin muut talossa olevat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Luoja varjele suomalaisten lapsia tällaiselta sekopäältä eskareissa. Kaveri jätä natsa tai anna tupakka ei ollu rahaa ottaa omia mukaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu