Vetikö se yksi yökötys taas sitä eetua kakkoseen .
Eetu lusikka
8
210
Vastaukset
- Anonyymi
Hyi hitto tuota pariskuntaa oksettaa.
- Anonyymi
Hyi helvetti mitä teatteria. Ne luulee ettei kukaan ole tietoinen heidän öisistä runkkauksista ja perseeseen vedoilta. Sitten ihmettelevät miksi on talosta ulos lähdössä. Ylläri on aikamoinen kun ulkomaailma tulee vastaan.
Arttu sais lähtee mutta mieluummin Ella ja Kati. - Anonyymi
Äsken taas vedettiin. Muut asukkaat yleisönä.
- Anonyymi
Kumman paljon antavat medioissa palstatilaa parin pojan homoilulle.
- Anonyymi
Voi äitin poika Nivalan perältä mitä teit häpeän tunne on varmaan kova kun ,ulkomaailma kutsuu.😎🤑🤢.
- Anonyymi
Joko ovat muuttaneet yhteen, vai ovatko vaan soitelleet ja jutelleet mukavia?
- Anonyymi
Kesähäitä vietetään varmastikin, seuraavana suvena!🎃🎃🎃
- Anonyymi
Kyllähän ne kaksi ruskeen reijän ritaria taas olivat muhinoineet piittaamatta muista asukkaista, näin kirjoitti ilta-lehti.
Tosi yököttävää toimintaa, sellaista noin irstasta meininkiä ei ole ollut ennen BB:SSÄ.
Siis kaksi urospuolen edustajaa pistävät toisiaan perskoloon.
Onkohan niilla ihan kaikki kotona. Että talossa miljoonien katsoessa heidän touhujaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2346950SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit2053575Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti293396"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –2422385SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1441841Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401827Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1211608Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141156- 1241118
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18984