Lapsellista käytöstä Jarkko valteelta !! Miksi tommonen öyhöttäjä päästettiin ohjelmaan. Kiusaaja se on,kun haukkuu koko ajan Samia.
Valtee kiusaajien puolella
Anonyymi
10128
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ei se mene äänestäjien Sami pidetään talossa Ella ja Arttu saavat lähteä homostelemaan kotiinsa.
Alma kai (ihan alussa) nimitti sitä Valteeta "drag qweeniksi" (jos oikein kuulin), joten tässä lienee syy hetero-Samin vastaisuuteen ja muutoiseenkin negatiivisuuteen?
Valteeta katsellessa kuvittelin hänet heti ylimeikattuna, äiteen mekko ja essu päällä, jokin hassu peruukki päässä prideilemässä.
Onko tämä Valteekin noita homppeleita? Onko enää kukaan oikea mie?
Näkeehän sen heti että on neitihemppeli ja suvakki, raivoaakin siihen malliin.
Valteehan on näitä Cristal Snown kavereita ja tätä samaa transu-osastoa. Tietenkin puolustelee Ella/eetua ja kehuu taivaisiin.
Ahaa nyt ymmärrän sen läyhäämisen .annetaan äänet Eetulle ja Artulle ,että saadaan ne pois.
Oli todella ala arvoista käytöstä valteelta.
Sehän nyt olisi ollut suuri ihme jos Valtee olisi ollut transua vastaan. Koska itse kuuluu samaan porukkaan. Se olisi ollut yhtä suuri ihme jos hän ei olisi sietänyt Samia.
Nämä kaikki transut ja drackqueenit on samasta puusta. Sieltä porukasta et taatusti yksilöitä löydä. Imevät nuo samat tyylit toisiltaan.
Korjaus...Siis se olisi ollut ihme. Jos Valtee olisi sietänyt Samia!
Toivottavasti valtee ei tule enää ohjelmaan kun haukkuu muita.