Ktm 125 sx ei millään käyntiin

Eli ktm 125 sx ostettiin ja pihassa kun käyntiin pisti niin lähti ekalla, mutta eipä lähteny seuraavalla kerralla, tulppa vaihdettu ja saa kipinää uus ilmanputsari ei mitään käsitystä mikä vikana. kenelläkään ideoita mitä tehdä?
2273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Motorissa ei siis ole imua ja puristuksia, jos kaasutin on okei?

Äänestä
  • Juu kaasutin on ok

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Eli ktm 125 sx ostettiin ja pihassa kun käyntiin pisti niin lähti ekalla, mutta eipä lähteny seuraavalla kerralla, tulppa vaihdettu ja saa kipinää uus ilmanputsari ei mitään käsitystä mikä vikana. kenelläkään ideoita mitä tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu