Automaattinen ovien lukitus

Miten saan Toyota Rav4 2006 mallissa ovien lukituksen niin, että auto lukitsee automaattisesti tietyn ajan kuluessa (jos vaikka unohdan)?
3644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No miten olisi vilkaisu ohjekirjaseen?......

Äänestä

Tuo onkin kiva ominaisuus, kun unohdat avaimet auton sisälle, vaikka takin taskuun.

Äänestä
  • Varma on aina varmaa, eihän kukaan pääse varastamaan avaimia ( ; =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miten saan Toyota Rav4 2006 mallissa ovien lukituksen niin, että auto lukitsee automaattisesti tietyn ajan kuluessa (jos vaikka unohdan)?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu