Rinnat ei kasva!?

Anonyymi

Eli siis oon 14v tyttö ja mun rinnat on jotai melkein A kuppi tai no ei ne oo lättänät mut ei selvät tissitkään. Mun äitillä on tosi isot tissit ja uskois että se tulee perintönä ees jotenki, pliis sanokaa jotain kun mun parhaalla kaverilla joka on 12niin on varmaan A-B kuppi😭

3

321

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niiden koko vaihetelee yleensä eri ihmisillä, että saattaa toi olla myös sun isän suvun puolelta, ettei rinnat kovin kasva. Mut jos on todella laiha, niin sillon ei yleensä kasva kovin isoiksi.

    • Anonyymi

      Tunnetko sellaisen tubettajan nimeltä Pimee? hän esittelee tissejään tubessa. siitä voit ottaa mallia.

    • Anonyymi

      Syitä voi olla monia esim paljo urheilu, liian vähän syöminen, tai muuten vaan perimä. Mutta olisin sinuna iloinen siitä että sinulla ei ole isoja rintoja minä olen vasta 13 ja minulla on D kupin rinnat eli tosi isot ja itse jopa häpeän niitä

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      153
      11478
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      28
      8122
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      56
      5964
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      166
      4947
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      17
      4714
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      37
      4371
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      101
      4265
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      90
      3565
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3280
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      48
      1781
    Aihe