Mä siis pidän aina repussa varalta sidettä, koska mun äidin mielestä mulla saataa kohta alkaa menkat. Nyt mulla tuli jotain kellertävänruskeeta mun valkosiin alushousuihin, niin voisko mun menkat olla alkamassa? Siis mulla on ollu 2,5v valkovuotoo ja oon murrosiässä. Tullu tän viikon sisällä 1cm lisää pitutta, eli kasvan yhtäkkii kauheen nopeesti. Mun rintoihinki sattuu, jos niihin koskee. Siis kertokaa, alkaako mun menkat kohta???? VASTATKAA ÄKKII!!!
OIKEESTI VASTATKAA ÄKKIÄ
7
100
Vastaukset
- Anonyymi
En osaa sanoa että alkavatko vaiko ei mutta on hyvä että olet varautunut tilanteeseen. Parhaiten tuntemuksesi ovat tuttuja varmaan äidillesi, toivottavasti Sinulla on häneen hyvät, lämpimät ja äidin puolelta myötäelävän ymmärtäväiset välit.
- Anonyymi
Kyllä meillä mun äidin kanssa on ihan hyvät välit.
- Anonyymi
Luultavasti vain ripulia. Syö vähemmän sokeria
- Anonyymi
Mitähän hel*ettiä... En syö sokerii ku kerran kuussa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitähän hel*ettiä... En syö sokerii ku kerran kuussa
No mite sä sitte selität tuon vaivan?? Ihan selvä ongelma liiasta sokerin vetämisestä!
- Anonyymi
Hehe, kuka älypää sekoilee sokerista.
Kuukautisvaivoihin ei liity sokeri millään tavalla. - Anonyymi
Voi olla ihan ruskeaakin ja eri kuussa vaihtelee kuukautisten kesto ja verisen vuodon koostumus ja määrä.
Ihan normaalia on :)
Joskus vuoto tulee vauhdilla ja kirkkaan punaisena, toisinaan hitaammin tiputellen ja väri vaihtuu matkalla esim. ruskeaksi.
Myös hyytymiä voi olla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M487139Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1163868Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v463816Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e562096KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2492002Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn461927Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka331920Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu21832Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj331435- 781293