Nivalan hemmolla bb:ssä on aamukankeus kun tyyny tai täkki etumuksen edessä aamuisin.
No eihän se paha, huonosti tehty hoito puuteelisin välinein. :)
Aamu kankeus
16
148
Vastaukset
- Anonyymi
Normaalista normaalein ilmiö, tuon ikäisellä pitääkin olla aamustondis! Kaikkeen te kiinnitättekin huomiota, johan tuo nyt kuuluu asiaan, kun terveestä ihmisestä kyse.
- Anonyymi
Ovatko sukupuolisesti poikkeavatkin normaaleja ihmisiä?
- Anonyymi
Missä?ja Milloin?.....
- Anonyymi
Ulos,ällöttävää tyypi........mitä muuta ei puhu kun 30.000.-
- Anonyymi
Juu, ulos Ella ja Arttu. Toivottavasti Sainiokin olisi samaa mieltä...
- Anonyymi
Ehkä Artulla onkin tarkoitus polttaa kaikki sillat takanaan ja aloittaa uusi elämä, ei tätä muuten voi ymmärtää, että tuollaiseen menoon lähtee mukaan. Voiton kusas ihan itse.
- Anonyymi
Miten työnantaja miettisin ja alaiset, kun kunnioitus mennyt Artulla!
- Anonyymi
Kirjoitat näköjään itsestäsi....
- Anonyymi
Olen vahvasti sitä mieltä että näihin kommentointiin pitäisi olla kirjauduttu omalla nimellä ja kuvalla, niin olisi kiva nähdä jokaisen oma pärstä olisiko se parempi kuin BB kisailijoiden,tuskinpa vain.
- Anonyymi
Miksi BB talossa olivathan haluavat juuri julkisuutta, oli se sitten millaista julkisuutta tahansa! Ei kommentoijat halua julkisuutta, sanovat vain mielipiteensä tässä vapaassa maassa!
Etpä sinäkään nimeäsi tuohon laittanut! Joten sananlasku: sitä tikulla silmään, joka........ - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi BB talossa olivathan haluavat juuri julkisuutta, oli se sitten millaista julkisuutta tahansa! Ei kommentoijat halua julkisuutta, sanovat vain mielipiteensä tässä vapaassa maassa!
Etpä sinäkään nimeäsi tuohon laittanut! Joten sananlasku: sitä tikulla silmään, joka........Kaikenlaisia hulluja sitä onkin olemassa.
Ne haluavat niin kovasti pärstänsä ihmisten tietoisuuteen, että menevät jopa tuollaiseen huuhaa paskaan ja täysin turhaan ohjelmaan nolaamaan itsensä.
Jos tuo on hyvää ja tavoiteltavaa julkisuutta, niin silloin ihmiset ovat seonneet lopullisesti.
- Anonyymi
Oletteko koskaan nähneet viisasta insinööriä, siis Nivalasta?
- Anonyymi
Ovatko sen takapajuisen pohjoisen syrjäseudun asukit kaikki jotenkin viallisia?
Nivalasta, Oulusta ja Kittilästä tulleet tyypit ovat kaikki jotain muuta kuin normaaleja.
- Anonyymi
Kuka enää Arttua huolii noitten hostelujen jälkeen. Olisi edes ollut nainen kenen kanssa, mutta kun on jätkä.
Osaako hävetä, kun lähtee kotimaisemiin.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain24911616Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-13710933Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2356258Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2135118Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1523576- 1743518
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin532418Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3221932Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov101768Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161664