Nivalan hemmolla bb:ssä on aamukankeus kun tyyny tai täkki etumuksen edessä aamuisin.
No eihän se paha, huonosti tehty hoito puuteelisin välinein. :)
Aamu kankeus
16
155
Vastaukset
- Anonyymi
Normaalista normaalein ilmiö, tuon ikäisellä pitääkin olla aamustondis! Kaikkeen te kiinnitättekin huomiota, johan tuo nyt kuuluu asiaan, kun terveestä ihmisestä kyse.
- Anonyymi
Ovatko sukupuolisesti poikkeavatkin normaaleja ihmisiä?
- Anonyymi
Missä?ja Milloin?.....
- Anonyymi
Ulos,ällöttävää tyypi........mitä muuta ei puhu kun 30.000.-
- Anonyymi
Juu, ulos Ella ja Arttu. Toivottavasti Sainiokin olisi samaa mieltä...
- Anonyymi
Ehkä Artulla onkin tarkoitus polttaa kaikki sillat takanaan ja aloittaa uusi elämä, ei tätä muuten voi ymmärtää, että tuollaiseen menoon lähtee mukaan. Voiton kusas ihan itse.
- Anonyymi
Miten työnantaja miettisin ja alaiset, kun kunnioitus mennyt Artulla!
- Anonyymi
Kirjoitat näköjään itsestäsi....
- Anonyymi
Olen vahvasti sitä mieltä että näihin kommentointiin pitäisi olla kirjauduttu omalla nimellä ja kuvalla, niin olisi kiva nähdä jokaisen oma pärstä olisiko se parempi kuin BB kisailijoiden,tuskinpa vain.
- Anonyymi
Miksi BB talossa olivathan haluavat juuri julkisuutta, oli se sitten millaista julkisuutta tahansa! Ei kommentoijat halua julkisuutta, sanovat vain mielipiteensä tässä vapaassa maassa!
Etpä sinäkään nimeäsi tuohon laittanut! Joten sananlasku: sitä tikulla silmään, joka........ - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi BB talossa olivathan haluavat juuri julkisuutta, oli se sitten millaista julkisuutta tahansa! Ei kommentoijat halua julkisuutta, sanovat vain mielipiteensä tässä vapaassa maassa!
Etpä sinäkään nimeäsi tuohon laittanut! Joten sananlasku: sitä tikulla silmään, joka........Kaikenlaisia hulluja sitä onkin olemassa.
Ne haluavat niin kovasti pärstänsä ihmisten tietoisuuteen, että menevät jopa tuollaiseen huuhaa paskaan ja täysin turhaan ohjelmaan nolaamaan itsensä.
Jos tuo on hyvää ja tavoiteltavaa julkisuutta, niin silloin ihmiset ovat seonneet lopullisesti.
- Anonyymi
Oletteko koskaan nähneet viisasta insinööriä, siis Nivalasta?
- Anonyymi
Ovatko sen takapajuisen pohjoisen syrjäseudun asukit kaikki jotenkin viallisia?
Nivalasta, Oulusta ja Kittilästä tulleet tyypit ovat kaikki jotain muuta kuin normaaleja.
- Anonyymi
Kuka enää Arttua huolii noitten hostelujen jälkeen. Olisi edes ollut nainen kenen kanssa, mutta kun on jätkä.
Osaako hävetä, kun lähtee kotimaisemiin.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1207071Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1174830L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa634096TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a143414Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7072171Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2481546- 671405
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581388Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j561344Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä211089