Nivalan hemmolla bb:ssä on aamukankeus kun tyyny tai täkki etumuksen edessä aamuisin.
No eihän se paha, huonosti tehty hoito puuteelisin välinein. :)
Aamu kankeus
16
145
Vastaukset
- Anonyymi
Normaalista normaalein ilmiö, tuon ikäisellä pitääkin olla aamustondis! Kaikkeen te kiinnitättekin huomiota, johan tuo nyt kuuluu asiaan, kun terveestä ihmisestä kyse.
- Anonyymi
Ovatko sukupuolisesti poikkeavatkin normaaleja ihmisiä?
- Anonyymi
Missä?ja Milloin?.....
- Anonyymi
Ulos,ällöttävää tyypi........mitä muuta ei puhu kun 30.000.-
- Anonyymi
Juu, ulos Ella ja Arttu. Toivottavasti Sainiokin olisi samaa mieltä...
- Anonyymi
Ehkä Artulla onkin tarkoitus polttaa kaikki sillat takanaan ja aloittaa uusi elämä, ei tätä muuten voi ymmärtää, että tuollaiseen menoon lähtee mukaan. Voiton kusas ihan itse.
- Anonyymi
Miten työnantaja miettisin ja alaiset, kun kunnioitus mennyt Artulla!
- Anonyymi
Kirjoitat näköjään itsestäsi....
- Anonyymi
Olen vahvasti sitä mieltä että näihin kommentointiin pitäisi olla kirjauduttu omalla nimellä ja kuvalla, niin olisi kiva nähdä jokaisen oma pärstä olisiko se parempi kuin BB kisailijoiden,tuskinpa vain.
- Anonyymi
Miksi BB talossa olivathan haluavat juuri julkisuutta, oli se sitten millaista julkisuutta tahansa! Ei kommentoijat halua julkisuutta, sanovat vain mielipiteensä tässä vapaassa maassa!
Etpä sinäkään nimeäsi tuohon laittanut! Joten sananlasku: sitä tikulla silmään, joka........ - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi BB talossa olivathan haluavat juuri julkisuutta, oli se sitten millaista julkisuutta tahansa! Ei kommentoijat halua julkisuutta, sanovat vain mielipiteensä tässä vapaassa maassa!
Etpä sinäkään nimeäsi tuohon laittanut! Joten sananlasku: sitä tikulla silmään, joka........Kaikenlaisia hulluja sitä onkin olemassa.
Ne haluavat niin kovasti pärstänsä ihmisten tietoisuuteen, että menevät jopa tuollaiseen huuhaa paskaan ja täysin turhaan ohjelmaan nolaamaan itsensä.
Jos tuo on hyvää ja tavoiteltavaa julkisuutta, niin silloin ihmiset ovat seonneet lopullisesti.
- Anonyymi
Oletteko koskaan nähneet viisasta insinööriä, siis Nivalasta?
- Anonyymi
Ovatko sen takapajuisen pohjoisen syrjäseudun asukit kaikki jotenkin viallisia?
Nivalasta, Oulusta ja Kittilästä tulleet tyypit ovat kaikki jotain muuta kuin normaaleja.
- Anonyymi
Kuka enää Arttua huolii noitten hostelujen jälkeen. Olisi edes ollut nainen kenen kanssa, mutta kun on jätkä.
Osaako hävetä, kun lähtee kotimaisemiin.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa3439310Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat865789Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur3515351SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden853755Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä
Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä33182Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien662743Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal672706Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä
Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,52513Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr72448- 1132416