Nivalan hemmolla bb:ssä on aamukankeus kun tyyny tai täkki etumuksen edessä aamuisin.
No eihän se paha, huonosti tehty hoito puuteelisin välinein. :)
Aamu kankeus
16
149
Vastaukset
- Anonyymi
Normaalista normaalein ilmiö, tuon ikäisellä pitääkin olla aamustondis! Kaikkeen te kiinnitättekin huomiota, johan tuo nyt kuuluu asiaan, kun terveestä ihmisestä kyse.
- Anonyymi
Ovatko sukupuolisesti poikkeavatkin normaaleja ihmisiä?
- Anonyymi
Missä?ja Milloin?.....
- Anonyymi
Ulos,ällöttävää tyypi........mitä muuta ei puhu kun 30.000.-
- Anonyymi
Juu, ulos Ella ja Arttu. Toivottavasti Sainiokin olisi samaa mieltä...
- Anonyymi
Ehkä Artulla onkin tarkoitus polttaa kaikki sillat takanaan ja aloittaa uusi elämä, ei tätä muuten voi ymmärtää, että tuollaiseen menoon lähtee mukaan. Voiton kusas ihan itse.
- Anonyymi
Miten työnantaja miettisin ja alaiset, kun kunnioitus mennyt Artulla!
- Anonyymi
Kirjoitat näköjään itsestäsi....
- Anonyymi
Olen vahvasti sitä mieltä että näihin kommentointiin pitäisi olla kirjauduttu omalla nimellä ja kuvalla, niin olisi kiva nähdä jokaisen oma pärstä olisiko se parempi kuin BB kisailijoiden,tuskinpa vain.
- Anonyymi
Miksi BB talossa olivathan haluavat juuri julkisuutta, oli se sitten millaista julkisuutta tahansa! Ei kommentoijat halua julkisuutta, sanovat vain mielipiteensä tässä vapaassa maassa!
Etpä sinäkään nimeäsi tuohon laittanut! Joten sananlasku: sitä tikulla silmään, joka........ - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi BB talossa olivathan haluavat juuri julkisuutta, oli se sitten millaista julkisuutta tahansa! Ei kommentoijat halua julkisuutta, sanovat vain mielipiteensä tässä vapaassa maassa!
Etpä sinäkään nimeäsi tuohon laittanut! Joten sananlasku: sitä tikulla silmään, joka........Kaikenlaisia hulluja sitä onkin olemassa.
Ne haluavat niin kovasti pärstänsä ihmisten tietoisuuteen, että menevät jopa tuollaiseen huuhaa paskaan ja täysin turhaan ohjelmaan nolaamaan itsensä.
Jos tuo on hyvää ja tavoiteltavaa julkisuutta, niin silloin ihmiset ovat seonneet lopullisesti.
- Anonyymi
Oletteko koskaan nähneet viisasta insinööriä, siis Nivalasta?
- Anonyymi
Ovatko sen takapajuisen pohjoisen syrjäseudun asukit kaikki jotenkin viallisia?
Nivalasta, Oulusta ja Kittilästä tulleet tyypit ovat kaikki jotain muuta kuin normaaleja.
- Anonyymi
Kuka enää Arttua huolii noitten hostelujen jälkeen. Olisi edes ollut nainen kenen kanssa, mutta kun on jätkä.
Osaako hävetä, kun lähtee kotimaisemiin.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot
Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent2033253Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa
Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks2463061Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?
Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär2062264Kuka tekee näitä aloituksia
jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa351912En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia
Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis1211645Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina2151406Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa851124viikonloppu lähestyy
ja tiiän sen jo valmiiks et en pysty olee selvinpäin. oisitpa kieltämässä ja rauhoittamassa minua. en tiedä olisiko sinu13999Rydmanin nousu sote-ministeriksi on kauttaaltaan irvokas
Mutta samalla se oli ainut todennäköinen lopputulema. Se myös alleviivaa sitä, mistä tällä hallituksella ja aivan erityi185956- 115952