Nivalan hemmolla bb:ssä on aamukankeus kun tyyny tai täkki etumuksen edessä aamuisin.
No eihän se paha, huonosti tehty hoito puuteelisin välinein. :)
Aamu kankeus
16
152
Vastaukset
- Anonyymi
Normaalista normaalein ilmiö, tuon ikäisellä pitääkin olla aamustondis! Kaikkeen te kiinnitättekin huomiota, johan tuo nyt kuuluu asiaan, kun terveestä ihmisestä kyse.
- Anonyymi
Ovatko sukupuolisesti poikkeavatkin normaaleja ihmisiä?
- Anonyymi
Missä?ja Milloin?.....
- Anonyymi
Ulos,ällöttävää tyypi........mitä muuta ei puhu kun 30.000.-
- Anonyymi
Juu, ulos Ella ja Arttu. Toivottavasti Sainiokin olisi samaa mieltä...
- Anonyymi
Ehkä Artulla onkin tarkoitus polttaa kaikki sillat takanaan ja aloittaa uusi elämä, ei tätä muuten voi ymmärtää, että tuollaiseen menoon lähtee mukaan. Voiton kusas ihan itse.
- Anonyymi
Miten työnantaja miettisin ja alaiset, kun kunnioitus mennyt Artulla!
- Anonyymi
Kirjoitat näköjään itsestäsi....
- Anonyymi
Olen vahvasti sitä mieltä että näihin kommentointiin pitäisi olla kirjauduttu omalla nimellä ja kuvalla, niin olisi kiva nähdä jokaisen oma pärstä olisiko se parempi kuin BB kisailijoiden,tuskinpa vain.
- Anonyymi
Miksi BB talossa olivathan haluavat juuri julkisuutta, oli se sitten millaista julkisuutta tahansa! Ei kommentoijat halua julkisuutta, sanovat vain mielipiteensä tässä vapaassa maassa!
Etpä sinäkään nimeäsi tuohon laittanut! Joten sananlasku: sitä tikulla silmään, joka........ - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi BB talossa olivathan haluavat juuri julkisuutta, oli se sitten millaista julkisuutta tahansa! Ei kommentoijat halua julkisuutta, sanovat vain mielipiteensä tässä vapaassa maassa!
Etpä sinäkään nimeäsi tuohon laittanut! Joten sananlasku: sitä tikulla silmään, joka........Kaikenlaisia hulluja sitä onkin olemassa.
Ne haluavat niin kovasti pärstänsä ihmisten tietoisuuteen, että menevät jopa tuollaiseen huuhaa paskaan ja täysin turhaan ohjelmaan nolaamaan itsensä.
Jos tuo on hyvää ja tavoiteltavaa julkisuutta, niin silloin ihmiset ovat seonneet lopullisesti.
- Anonyymi
Oletteko koskaan nähneet viisasta insinööriä, siis Nivalasta?
- Anonyymi
Ovatko sen takapajuisen pohjoisen syrjäseudun asukit kaikki jotenkin viallisia?
Nivalasta, Oulusta ja Kittilästä tulleet tyypit ovat kaikki jotain muuta kuin normaaleja.
- Anonyymi
Kuka enää Arttua huolii noitten hostelujen jälkeen. Olisi edes ollut nainen kenen kanssa, mutta kun on jätkä.
Osaako hävetä, kun lähtee kotimaisemiin.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut ja Tall poppy -syndrooma
Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky54738Oot mahtava tyyppi
En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot434598Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa
Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va1553683Miksi vihereät ja vasemmisto haluavat tuhota tämän maan?
He halusivat, että kannabis tulisi lailliseksi? - eikö kylliksi nuoria tuhota jo nyt huumeilla? - kannabis tuhosi minun1063496Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla
nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty313490Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti
– Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm492978Ikävän karkoitukseen klassikkokysymys
Mikä biisi saa hymyn huulille ja ajatukset mukavasti siihen yhteen ja ainoaan? 🤩 Laita biisin sanat, älä linkkiä. Alo121080Pahimman luokan hasardi
sellainen sinä olet. Sut pitäis peitellä varoituskolmioilla ja vilkkuvaloilla, rajata lippusiimalla ja varustaa silmälap81938Elämäni rakkaus
Sitä sinä olet minulle ollut. Siksi tämä on kai niin vaikeaa. Jos sinä luopuisit niin ehkä se tulisi luonnostaan sitten63839- 93772