Oisko...

TS2Y koodia jolla sais simin menee yliopiston nopeesti läpi?
2212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että laittanu sen jutun että pystyy "vetää" ne vihreelle ne tarpeet ja sit kirjoittanu ihan sikana niitä esseitä jne.
mut en tiiä mitään varsinaista koodia millä siitä pääsis ohi..

ehkä joku tietää :)

Äänestä

Kirjoitat tuon boolProp testingCheatsEnabled true koodin koodilaatikkoon, painat siftin pohjaan ja klikkaat postilaatikkoa.
Siellä on vaihtoehto Make me professor... ja siitä sitten vain valitset alan.

Jollei se ollut tuosta postilaatikosta, silloin
se oli sieltä tombstone ofL & D:stä (jonka saa: sift pohjaan, klikkaa simiäsi -> lisää -> spawn -> tombstone of l & d)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sim1 kirjoitti:

TS2Y koodia jolla sais simin menee yliopiston nopeesti läpi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu