Kekri -hypetys

Eiköhän tuo ala riittää jo se eilinen kekri -hömpötys. Turha enää laittaa kuvia siitä.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei täällä ole yhtään kuvaa, älä mene sinne missä niitä, niin yksinkertaista se on.




Tupauuno.

Äänestä

Kuka ne valot oli tilannut linnanraunioille, paljonko maksoi ja kuka maksoi. Oliko se jotain punavihreää kulttuuria. Voi surkeus. Aloittajan kanssa samaa mieltä, lopettakaa tuo typerä hömpötys. Ja uudenvuoden sota myös.

Äänestä
  • Eu rahoituksella meni, lue lehtiä niin tiedät eikä tarvi arvella punavihreitä ja muuta sontaa.
    Miten te juntit voitte olla noin tyhmiä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eu rahoituksella meni, lue lehtiä niin tiedät eikä tarvi arvella punavihreitä ja muuta sontaa.
    Miten te juntit voitte olla noin tyhmiä?

    Yhy Yhy.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Yhy Yhy.

    Osuiko kohdalleen, hah hah.

    Äänestä

SOTELLE KERÄTKÄÄ NEKIN RAHAT RAKETIT RAJALLE VENÄJÄN

Äänestä
  • Ja korona kiittää.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Eiköhän tuo ala riittää jo se eilinen kekri -hömpötys. Turha enää laittaa kuvia siitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu