Iltalehti kertoo uutisen jostain ohjelmasta. Typerä kääkkä tulee ja kommentoi. "En seuraa". Ok! Kysyikö joku? 😂😂 Mitä tuollaisella kommentilla edes yritetään viestiä? Tai sitten on näitä ruoka ryhmiä missä vähintään 1-3 kertaa saadaan tappelu aikaiseksi. Joku laittaa hyvän kuvan ruoasta niin nämä pellet tulevat ja kommentoivat "YÖK" Hyvin on näköjään opeteltu käytöstapoja kotona, jos on mitään edes opetettu? Toisten ruoille ei voi sanoa yök jos ei ole maistanut.
Typerät kääkät facebookissa.
Anonyymi
2
66
Vastaukset
- Anonyymi
Ettet vaan olisi typerä kääkkä? Tai suvakki jonka kanssa ei saa olla eriä mieltä mistään. Mikä sitten taas on pahempaa kuin rasismi.
Oon muuten ruokaryhmässä missä ei tapella. En aio paljastaa sitä riitelijälle.- Anonyymi
Kuka sanoi ettei saa olla eri mieltä asioista?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648