Nivalaan, mitä ihmiset tuumaa ja artun vanhemmat.
Voi, meidän Arttu on tv-ohjelmassa. 😊
Arttu vie vissiin nuorikkonsa
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
mikä on nuorikko, onko se kana
- Anonyymi
lehmän lapsi nuorikko tamman jälkeläinen
- Anonyymi
Onpa tullut myös minun mieleeni, kun silloin tällöin olen BB:tä katsonut, että voi "meidän Arttu on telkkarissa". Näin vanhemmat kommentoivat alussa.
Kyllä Arttu ja Artun vanhemmat saavat tuta, luulisin.
Arttu siellä Ellan kanssa muhinoi, niin että litinä ja lätinä vain kuuluu, näin nuo muut BB-asukkaat kommentoi sitä touhua. Ja se v-sanan käyttö, kyllähän tuota sanaa muutkin siellä paljon viljelee.
Saa nähdä nyt , kun Ella häädettiin talosta, miten Arttu siihen suhtautuu? Kuka viitsii katsoa, se näkee.- Anonyymi
Heh voi vain kuvitella sitä vanhempien ja naapureiden myötähäpeän määrää, kun ei tuo Arttu näytä muutenkaan kovin normaalilta ja terveeltä lookeineen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Heh voi vain kuvitella sitä vanhempien ja naapureiden myötähäpeän määrää, kun ei tuo Arttu näytä muutenkaan kovin normaalilta ja terveeltä lookeineen.
Myös se alkoholin käyttö ja bibiksien ikävöinti. Saavat aina vetää lähes päänsä täyteen. Bibikset eli pippalot.
Ella oksentelee ja kiroilee samoin Arttu. Tupakkaa kuluu myös paljon tuolla talossa.
Aikuisia heidän kaikkien pitäisi kai olla, mutta kyllä jokin muu tulee mieleen. Ovat kuin pahaisia teinejä käytökseltään. Ei tosin koko porukka. - Anonyymi
Voi elämä.....miksi saisi??? Arttuhan on suvaitsevaisempi kuin useimmat suomalaiset. Ylpeitä saisivat olla ja varmasti ovatkin. Minä ainakin olisin, jos lapseni uskaltaa rikkoa näitä vanhoillisia rajoja.
- Anonyymi
Lestadiolaisalueelta Arttu,
- Anonyymi
Yhtään sen nimistä ihmistä en tiedä tai tunne, pitäiskö jotenkin reagoida, siis innostua tai jotain?
- Anonyymi
Ei tarvitse!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei tarvitse!
Se Ella on leikelty siis shemale.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.3111210- 568893
- 1375435
- 1443724
- 693628
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi353584- 403318
- 582641
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak702353- 311882