Olin lehdenjaossa 2004 wagonilla,kun yritin sisälle autoon ovet aukes.Mutta ei lähteny käyntiin ajoesto jäi kai päälle.Mukavaa kun toiset sai jakaa loput.Onko turkkilainen näin huono?.
Minkä teki!
Hiski
132807
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
hyssss...
Vai olisko ominaisuus?
Jooh varmaan nykyautojen ominaisuus...
Kaverilla pösö 206sw farkussa oli sama vika, kuten nyt myös 307. Sit toisen kaverin mesessä C180 milloin mikäkäkin merkkivalo vilkuttaa, tai sit ei syty mitkään valot.
Eli mitä enemmän hienouksia sen enemmän varmaan myös vikojakin....
vastaus jos jonkun corollassa vikaa niin alta aikayksikön joku toyota pelle tulee kertomaan että "kaverin" toisen merkkisessä oli samaa vikaa ja tietysti hiukan enemmäm-hahahahahhaaaa mitä pellejä osa toyota miehistä voi olla,eihän kukaan kysynyt onko muissa merkeissä samaa vikaa,kovin on itsetunto kateissa
mutta niistä autoista, mitä perheessämme on ollut, se on viattomin (MB,Volvo,BMW,Opel,Renault, Mitsubishi,Nissan, Chrysler, Cadillac, Ford,Saab) Että sillee...
Onko nuo kaikki perheessänne olleet autot olleet teillä yhtä aikaa, suunnilleen saman ikäisinä ja yhtä paljon ajettuina? Ei liene mitään järkeä verrata autojen luotettavuutta, jos ensimmäinen on ollut jo 20 vuotta sitten perheellenne tullessa 10 vuotta vanha ja 200tkm ajettu ja pari viimeistä olette ostaneet uutena ja vaihtaneet pois 100tkm ajettuina.
Voi sua ressukkaa....Ensinnäkin en omista tojotaa, aikaisemmin kylläkin omistin pari carinaa mutta nyt ajan "parjatulla" merkillä eli citikalla.
Ei ainkaan mun tojoissa ollut mitään vikaa =), enemmän tos sitkassa on ollut laittamista, vaan haitanneenko tuo mittään...rahalla saa ja hevosella pääsee =)))
Mun itsetunto ei todellakaan ole kateessa...mun ei tarvii tulla todellakaan sanomaan kellekkään että mun sitikka on parempi kuin sun tojo tai bemu =)))
Sulle voisin kyllä esittää kysymyksen, näytä mulle auto jossa ei olisi ollut mitään vikaa, ennekuin alat ketään pelleksi nimittelään.... Voi olla todella mahdoton homma, myös sinulaiselle älyniekalle ;)
Vanhin 3v, että silleen... hassuahan se on, se totuus.
Siellä sisällä on siru jota ajonesto lukee. Koita toisella avaimella niin näet onko avain rikki.
muut avaimet ym. roina aiheuttaa toimintahäiriöitä. Näin ainakin ohjekirjan mukaan.
halutaan ne lehdet ajoissa!
Ettei kukaan luule että tämä oli trolli
eipä taida tulla kertomaan...
Kaikenlaisia juttuja...