Teuvan tappo

Anonyymi

Teuvalla tapettiin mies tässä jokin aika sitten. Kai 25-vuotias nainen surmasi puolisonsa. Haluaisin vain tietää, oliko surman tehneen naisen motiivina mustasukkaisuus ja oliko mies puhunut Teuvan erään marketin kassahenkilöstä sellaisia asioita, jotka olivat saaneet naisen mustasukkaiseksi?

11

2056

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tappavat synnit alkaa uusintana. Poliisi muka tutkii ihmismielen pimeää puolta ja syitä, jotka saattavat kenet tahansa ylittämään lain määrittelemät rajat.

      • Anonyymi

        Aiotko seurata?


    • Anonyymi

      Se oli tosiaan kaupan omistaja, eikä kassahenkilö.

    • Anonyymi

      Teuvalla tuntuu olevan muodissa, että mies pitää kaupan naismyyjistä, naispuolisista naapureista ja naissukupuolisista teineistä enemmän kuin omasta puolisostaan. Mietin, onko tällaista käytöstä ollut enemmänkin teuvalaisten miesten keskuudessa ja onko se voinut vaikuttaa surmatun miehen käytökseen puolisoaan kohtaan?

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Yllä oleva video liittyy Teuvalla tapahtuneeseen surmaan. Video on kuvattu ennenkuin surma on tapahtunut.

    • Anonyymi

      Videolla oleva tummahiuksinen nainen on tosi samanlainen kuin Teuvan kaupan omistaja.

    • Anonyymi

      Videolla olevat kaksi kasvoista ja suusta veristä naista liittyvät Teuvan surmiin.

    • Anonyymi

      Ketä kuvissa oleva vauva mahtaa esittää?

    • Anonyymi

      Mistä Teuvalle on mahtanut tulla tapa ihannoida ja kehittää fantasioita kaupan naismyyjistä, naispuolisista naapureista ja naissuskupuolisista teini-ikäisistä – kuka sen on aloittanut?

    • Anonyymi

      Entisellä poikaystävällä tosiaan oli vähän seksintihkuista silmäpeliä Teuvan kaupan omistajan kanssa, vaikka kaupan omistaja on naimisissa. Hän kirjoitti minulle 27.10.2020 viestin, jossa kertoi kaupan omistajan katsoneen "siĺlee aika jännästi", kun hän vei töiden puolesta rekalla kauppaan tavaraa. Entinen on kertonut käyvänsä ehkä kerran viikossa toimittamassa kauppaan tavaraa.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      87
      1873
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      164
      1352
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      68
      1161
    4. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      66
      1017
    5. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      82
      941
    6. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      87
      862
    7. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      129
      855
    8. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      29
      836
    9. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      47
      827
    10. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      810
    Aihe