joo

joo ei niitä pentuja kantti tehä, pyssyypä pilluki kunnosa, ja ei tarvi kuunela kitinöitä, eikä tarvi tuhlata rahojansa pentuu
6738
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

nyt puhuu henkilö asiaa, kyl sitä ennemmi tuhlaa itteesä entä pentuu, ja paikat pysyy kunnosa;)

Äänestä
  • helvetissä te ketkä ei kannata tai halua pentuja,olette edes eksynyt tälle kyseiselle palstalle???ettekö osaa lukea mikä keskustelu paikka tämä on??kyllä ihan vedet silmistä tuli ku luin noita juttuja että paikat pysyy kunnossa ku ei tee pentuja..kyllä se vagina palautuu takaisin samanlaiseksi kuin ennen synnytystä!!no elämän jatkoja teille!!

    Äänestä

  • miten... kirjoitti:

    helvetissä te ketkä ei kannata tai halua pentuja,olette edes eksynyt tälle kyseiselle palstalle???ettekö osaa lukea mikä keskustelu paikka tämä on??kyllä ihan vedet silmistä tuli ku luin noita juttuja että paikat pysyy kunnossa ku ei tee pentuja..kyllä se vagina palautuu takaisin samanlaiseksi kuin ennen synnytystä!!no elämän jatkoja teille!!

    no pitää sitä sit vähä reenata ku o palleroise putkauttanu ulos, eikä se oo koskaa enää samalaine ihana ku enne mm..

    Äänestä

ei kai sitä nyt noin pennun kannattas lapsia tehäkkään...kyl se o meijän kypsien,fiksujen ihmisten hommaa!!!ja paikat on nyt tiukemmat ku ennen...treenin ansiosta...kasva aikuiseks.kyl sutkin on joku pyöräyttäny tähän maailmaan(tuskin on siitä kovinkaan ylpeä...)

Äänestä
  • sullekki mamma pamppu perseesee ja kuuhu.. meä tarvi reenaila mitaa, sieläku vaa kuulias hinkkaat tussussas, toivottavasti joku laittas ne sun perseesee ja ampus sut taivaa tuulii

    Äänestä

no oot tota mieltä mut meilä äijä reenas mun lihaksia ja seksi ollu paljo parempaa ku enne aah orkuttaa jo nyt

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


jeps kirjoitti:

joo ei niitä pentuja kantti tehä, pyssyypä pilluki kunnosa, ja ei tarvi kuunela kitinöitä, eikä tarvi tuhlata rahojansa pentuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu