Minulla oli vielä kuukausi sitten vaikeuksia saada temmi tanaan vaimon kanssa... onnistuihan se kuitenkin aina lopulta. Tämä ongelma on ollut jo vuosia. Mutta nyt panen kuin kani: Aina kun vaimo vähänkin vihjaisee niin alkaa seisomaan ja haluttaa koko ajan. Vaimokin on ihan tyytyväinen. Muutama viikko sitten satuin sivustolle http://shemales.erosway.com/shemaleforum/ ja kulli alkoi seisoa aivan mielettömästi. Olin ilmeisesti vain turtunut ja kyllästynyt ja tuo sivusto sai minut sulamaan horroksestani. Sivuston aihe ja kuvat herättivät minussa kollin joka sisälläni on aina ollut mutta se oli vain pitkästynyt ja uinahtanut. Nyt menee lujaa sängyssä ja olen muutenkin kuin uusi mies.
erektiohäiriö on historiaa
kova kulli
55374
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
IHAN SELVÄ MAINOS, ÄLKÄÄ IHMEESSÄ AVATKO SIVUJA.
Nahkahousujen etumus voi revetä ja edessä tuntikausien pakonomainen seisokki.
On miehellä homma kun kiertää netissä varottelemassa ihmisiä mainoksista... siinä sitä on työsarkaa... ei tule seinä vastaan. ´Hakeudu hoitoon ennen kun sekoat lopullisesti
ihmeellistä miten kyseiset sivut "k i i h o t t a v a t " värkkiä!!!!!!!! (SAMA TÄÄLLÄ..)
Mulla ainaski loppu kokonaa seisomasta ku kattoin noita kuvia. Tuli vaan mieleen, että onkohan vaimosi Kaisa vai Kalle? Enempi sairasta touhua kuitenki.