Onkos kukaan törmännyt kehnommin moderoituun keskustelupalstaan kuin tämä? Voiskos kertoo ni kattosin, millanen se on. Tää kun on melkonen pohjanoteeraus. Pelkkää osaamattomuutta ja ammattitaidottomuutta.
TulPAHAN mieleen
4
314
Vastaukset
- Anonyymi
Foorumien moderointia ei voi järjellä selittää.
- Anonyymi
Hämeenlinna-palstalle on joku sekopää kirjoittanut yksityiseen henkilöön suunnattuja solvauksia jo pitkään. Ylläpito ei ole asialle tehnyt mitään. Eilen laitoin tänne tiedustelun, että miksi asia ei kiinnosta. Kas kummaa, melkein kaikki ne solvaukset on siivottu pois - ja samoin on se tiedustelu 😂
- Anonyymi
Ja nyt siellä on ryhdytty lisätoimenpiteisiin. Hienoa, ylläpito! Vihdoin teette sitä, mitä teidän kuuluukin. Jännä yhteensattuma, että aloititte vasta sitten kun ihmettelin toimimattomuutta täällä.
Tämän "foorumin" moderointi on jotain järkyttävää, ja sen moderointirobotin käyttöä olisi edes jonkun ylläpidossa syytä opetella käyttämään, sen asetuksia. Nyt se on pelkkä häirikön työväline palstojen terrorisointiin. Mutta minkäs teet, SoMea businekseen tekoon käyttävien pellejen temmellyskenttä, jota kukaan ei valvo. Tällaiseksi menee palstat. Vaatii aikamoista mielikuvitusta kutsua noita tekeleitä keskustelupalstaoiksi, joita trollit hallitsevat, ylläpidon suosiollisella avustuksella. Mahtaa olla korkealla tasolla mainostulot, kyllähän yritykset mieluusti maksavat valheiden levittämisestä ja paskanjauhannasta - oikein ohjattuna.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2824751Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353056Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k502959Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.7986Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52969Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78961