Vuosi ja kolme kuukautta oleva gerbiini halvaantunut takajaloistaan. Ilmenee siten, että etujaloilla vetää itseään, takajalkojen laahatessa sivulle. Neljä päivää sitten tapahtunut. On vaikea viedä lopetettavaksi.
T. Raimo
Halvaantunut hiiri
Anonyymi
1
889
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ole varmaan helppoa luopua eläimestä. mutta kyllä siitäkin selviää. Minulla kuoli vuosi sitten hamsteri ja olin ihan alhaalla mutta selvisin siitäkin ja nyt minulla on 3 ihanaa kesyhiirtä. Tsemppiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh432997Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta612941- 422357
- 311853
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251709Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa721654- 481576
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771265- 361236
- 791070