Kun liikkuu missä vain, on aina rikosetsivät melkein perseessä kiinni. Tänään viimeksi parkkipaikal harmaa japanilaisvalmisteinen henkilöauto odotti kun tulin kävelyltä.
Vielä isänpäivänä, hävetkää saatana!
Toinen etsivistä seurasi selän takana välimatkan päästä ja toinen auton sisällä, auto käynnissä ja istui sisällä autossa. Auton nokka minun tulosuuntaan päin.
Täytyy kertoa että olette helvetin tyhmiä ja uunoja vielä kun ette osaa työtänne.
Oletteko tietoinen mitä sana väkivalta tarkoittaa?
Ja luuletteko että pääsette pulmusina taivaaseen?
Siinä pari asiaa mitkä kannattaa huomioida kun katsotte peiliin.
Menkää vittuun vainoomasta yhtä ihmistä.
Olette tosi hukassa itsestänne sen huomaa jo toiselta puolelta maapalloa.
Rekkarinne Z . .- . . . joten häipykää vittuun seuraamasta.
henkinen väkivalta
Anonyymi
1
234
Vastaukset
- Anonyymi
Kommentista päätellen seuraamiseen on aihetta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18222399Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant799611Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.447602Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va866401SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1896093Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot485092HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1164747Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1054466Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo942185Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k841477