Onko kukaan joutunut Vihdin Nummelassa sijaitsevassa bubi Pilvenhattarassa silmätippajuoman uhriksi. Tosi vaarallista uhrille kun tajunta katoaa pitkäksi aikaa.
Tyrmäystipat
3
212
Vastaukset
- Anonyymi
No ei ole kokemusta. Fakta on se, että 99% kotimaassa tyrmäystippa-epäilyistä perustuu liikaa juomiseen. Nuori tyttö tai poika ei osaa rajojaan ja ymmärrä sitä, että alkoholi kihahtaa eri tavalla päähän eri kertoina. Joskus pullo viiniä ja pari lonkeroa on mennyt, kun taas joku toinen kerta samasta määrästä lähtee jalat alta ja muisti menee.
Tyrmäystipoista ei käytännössä koskaan kannata puhua silloin, kun seurueesta yksi ”tipahtaa”. Jos siellä joku seksipeto uhrejaan kyttää ja tyrmäystippoja koittaa käyttää, niin ei se mistään kaveriseurueesta yhtä koittaisi huumata. Se vaanisi jotain yksinäistä.
Juokaahan maltilla!!- Anonyymi
Huumeita oikeesti on .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Huumeita oikeesti on .
Ei kukaan laita törkeän kalliita huumeitaan kenenkään juomalasiin. Kyllä ne sammumiset oikesti on juomalla aikaansaatuja. Helpottaa vain omaatuntoa kun ajattelee sen johtuneen jostaib muusta, kuin omasta mokasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 11510223
- 525010
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html422181Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1052038- 261904
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131581Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,411382Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v31971Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk54967Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta24953