Miten on mahdollista että Krisse voitti jälleen kerran 25 rahnaa mutta Marko muka vei pelastuspisteet.
Tuotannon harjoittamaa junailua taas. Onneksi ei ole niin väliä mutta oksettaa tuo ällöttävä Marko . Sen takia ei pysty seuraamaan ohjelmaa enää kuin jälkikäteen ja silloinkin loikkimalla.
Krissellä taas rahastetaan
8
84
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä Marko pääasia ettei Kristiina saanut pelastuspisteitä.
- Anonyymi
Marko voittoon. Marko on paras ja rehdein suomalainen mies.
Kristiina ulos kaikkine tatuointineen, jotka ovat tosi rumia.
Kristiina on omahyväinen, vailla omia mielipiteitään.
Ja sanonko vielä yhden miinuksen, ei ole täysin suomalainen. - Anonyymi
Siitä huomaa, että tuotanto viilaa katsojia silmään. Lopetin katsomisen ja ruudun tilaamisen, kun äänestykset menevät täysin ristiin. Nuo katsojien antamat pelastuspisteet pilaavat koko jutun.
- Anonyymi
samaa mieltä. Olen varma että nämä pelastuspisteet ovat vain ja ainoastaan tuotannon jakamia, eikä mitään katsojien jakamia. Kuka muka haluaisi tuota räkivää oksennusta katsella ja kuunnella. Tuotanto vaan haluaa akselilla Paula/Marko/Julia nähtävää "Draamaa". Hyi vittu kun oksettaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
samaa mieltä. Olen varma että nämä pelastuspisteet ovat vain ja ainoastaan tuotannon jakamia, eikä mitään katsojien jakamia. Kuka muka haluaisi tuota räkivää oksennusta katsella ja kuunnella. Tuotanto vaan haluaa akselilla Paula/Marko/Julia nähtävää "Draamaa". Hyi vittu kun oksettaa.
Markolle ollaan vaan kateellisia. Talossa olijat nimeää Markoa, koska tietävät sen kannatuksen.
Kristiinalla on hirveän rumia ne suuret tatuoinnit. Miksi on pitänyt noin nuorena pilata iho noilla karseilla piirroksilla.. On kuin joku kuvakirja.
Ennenhän tatuointeja oli vain merimiehillä ja linnankundeilla.
Mielestäni tatuoinnit on aina rumia, jos ne on iholla, oli ne minkänäköisiä tahansa.
- Anonyymi
Marko suosikkini ja on monen muunkin.
Kristiinasta en mitenkään ole tykännyt. Krisse on aika vouhottaja, ikäänkuin ei tietäisi paikkaansa ja aina ajattelee vain itseään. Joutaa ulos. - Anonyymi
Kristiina on sotkujakauksineen ja kuvioidun ihonsa kanssa, omissa maailmoissaan tympeänä makoileva, tyhjänpäiväinen asukas Jonka pitäisi lähteä sunnuntaina. Marko on häntä paremmin porukkaan sopetuva. Mutta yksilönä ei tuota hänkään yhtään mitään. Ainoa mihin huomio aina kiinnittyy Markossa, on hänen nenänsä, siinä ne valtavat sieraimet.
- Anonyymi
Kyllähän Marko on talon ainoa MIES, toiset korkeintaan hajun perusteella.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 345191
Persujen VigeIius noIasi taas itsensä
Kun uhriutui vuonna 2024 (siis persujen "vahtivuorolla") Tampereella aloittaneen perheryhmäkodin toiminnasta. ”Leviää k2404500Oli kiva nähdä sut
vaikkakin kaukaa ja nopeasti. Tiedän kyllä tasan tarkkaan missä mennään, joten anteeksi jos pilasin päiväsi, ei ollut mi394461Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️364294Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.2204292Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k264122Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?693948Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem1403666Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.203004Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes
Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!272981