Asensin siihen jokun ohjelman ja sitä ei löytynyt mistään?
Kokelin ja petyin linuxiin
13
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Sellaista on puutaheinää elämä.
- Anonyymi
Ei sitä vaan mistään löytynyt niin poistatin koko linuksin. Nii.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei sitä vaan mistään löytynyt niin poistatin koko linuksin. Nii.
Siihenkin tarvit jonkun toisen apua.
Billi palkkaa sinut kiivaasti lattianlakaisijaksi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siihenkin tarvit jonkun toisen apua.
Billi palkkaa sinut kiivaasti lattianlakaisijaksi.Meillä käy siivooja pesemässä lattiat. Ei paskaan kannata tuhlata omaa aikaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Meillä käy siivooja pesemässä lattiat. Ei paskaan kannata tuhlata omaa aikaa.
Joten et osaa sitäkään.
- Anonyymi
Mikä Linux? Kadonneen tiedoston voi etsiä usealla tavalla. Linkissä kolme eri tapaa.
https://www.wikihow.com/Find-a-File-in-Linux- Anonyymi
Onpi semmoinen linuks että hyydyttä konetta! Kellokin ihan sekaisin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onpi semmoinen linuks että hyydyttä konetta! Kellokin ihan sekaisin.
Et vaan osaa. Meneppäs takasi kouluun jossa opetetaan lukemaan ja kirjoittamaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Et vaan osaa. Meneppäs takasi kouluun jossa opetetaan lukemaan ja kirjoittamaan.
Ei tarvi mennä kun on etäopetus hahhahhaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onpi semmoinen linuks että hyydyttä konetta! Kellokin ihan sekaisin.
Jos ja kun on netti olemassa niin Linux pistää ajan heti oikein toisin kuin Windows.
- Anonyymi
Asensit todennäköisesti ohjelman joka ei näy menu valikosssa ja joka pitää käynnistää manuaalisesti komentoriviltä. Linux käyttäjän pitää tietää tietotekniikasta hiemen enemmän kuin winkura aloittelijan.
Trollit ovat tulleet nykyään kovin laiskoiksi. Eivät enää edes viitsi hakea netistä jonkun Linux-jakelun nimen ja etsiä siihen jonkun todellisen tai kuvitellun ongelman, jota sitten spämmätä palstoille. Linuxeistahan ei trollit tiedä mitään, mutta voisi edes etsiä tietoa, jotta voisi uskottavasti trollata.
Trollit ovat sellaisia laiskoja paskoja...- Anonyymi
Aika pitkä smol talk sillä oli.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1087020
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h935165Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1123416Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333322Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska342468Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191796Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961441Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391392Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311296- 481064