Asensin siihen jokun ohjelman ja sitä ei löytynyt mistään?
Kokelin ja petyin linuxiin
13
68
Vastaukset
- Anonyymi
Sellaista on puutaheinää elämä.
- Anonyymi
Ei sitä vaan mistään löytynyt niin poistatin koko linuksin. Nii.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei sitä vaan mistään löytynyt niin poistatin koko linuksin. Nii.
Siihenkin tarvit jonkun toisen apua.
Billi palkkaa sinut kiivaasti lattianlakaisijaksi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siihenkin tarvit jonkun toisen apua.
Billi palkkaa sinut kiivaasti lattianlakaisijaksi.Meillä käy siivooja pesemässä lattiat. Ei paskaan kannata tuhlata omaa aikaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Meillä käy siivooja pesemässä lattiat. Ei paskaan kannata tuhlata omaa aikaa.
Joten et osaa sitäkään.
- Anonyymi
Mikä Linux? Kadonneen tiedoston voi etsiä usealla tavalla. Linkissä kolme eri tapaa.
https://www.wikihow.com/Find-a-File-in-Linux- Anonyymi
Onpi semmoinen linuks että hyydyttä konetta! Kellokin ihan sekaisin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onpi semmoinen linuks että hyydyttä konetta! Kellokin ihan sekaisin.
Et vaan osaa. Meneppäs takasi kouluun jossa opetetaan lukemaan ja kirjoittamaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Et vaan osaa. Meneppäs takasi kouluun jossa opetetaan lukemaan ja kirjoittamaan.
Ei tarvi mennä kun on etäopetus hahhahhaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onpi semmoinen linuks että hyydyttä konetta! Kellokin ihan sekaisin.
Jos ja kun on netti olemassa niin Linux pistää ajan heti oikein toisin kuin Windows.
- Anonyymi
Asensit todennäköisesti ohjelman joka ei näy menu valikosssa ja joka pitää käynnistää manuaalisesti komentoriviltä. Linux käyttäjän pitää tietää tietotekniikasta hiemen enemmän kuin winkura aloittelijan.
Trollit ovat tulleet nykyään kovin laiskoiksi. Eivät enää edes viitsi hakea netistä jonkun Linux-jakelun nimen ja etsiä siihen jonkun todellisen tai kuvitellun ongelman, jota sitten spämmätä palstoille. Linuxeistahan ei trollit tiedä mitään, mutta voisi edes etsiä tietoa, jotta voisi uskottavasti trollata.
Trollit ovat sellaisia laiskoja paskoja...- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tästä on poistettu viesti sääntöjen vastaisena.
Aika pitkä smol talk sillä oli.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2724447Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2663583Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591893Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251791Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991476Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1341017Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18945en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va120905Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235881