Saman tason kuin on provosoivat, siis suomeksi typerät aloitukset laadittu.Niihin annetut kommetit poistuvat, ja niin nopeastiettei siihen ole mahdollisuutta kuin ylläpidolla.
Tällainen keskustelupalstan ylläpito tietysti on aika arveluttavaa ja herättää kysymyksen, onko muukin "liittyvä" toiminta samanlaista arveluttavaa toimintaa, ajatellen esim. noita maksullisia palveluita. Onko syytä siis osallistua sellaisiin ja rahoittaa epärehellistä toimintaa, jota keskustelupalstan nimikkeellä pyöritetään, mutta tuntuu olevan enemminkin "mielipidemuokkaukseen" ja valemediaan kallellaan sisällöistä päätellen.
Käy jatkuvasti ilmeisemmäksi, että "sisäpiiri" osallistuu keskustelujen provosointiin.
2
320
Vastaukset
- Anonyymi
Et sit esimerkkii osannu laittaa.
Poistot noin kolmen vuorokauden viipeellä, kuten ylläpito on ilmoittanut.
Mutta siitä, että on poistettu, ei pidä tehdä johtopäätöstä, että kirjoitus olisi ollut jotenkin provosoiva, typerä ja ns. sääntäjen vastainenEi vaadi esimerkkiä, on esim. Perussuomalaiset palstalla niin yleinen tapahtuma. Muilla palstoilla en suomi24;ssä enää asioi mitenkään. Eli niiden käytännäistä ja tapahtumista en tiedä. Ei kestä kolmea vuorokautta, enneminkin minuuteissa lasketaan poistumiset, kun määrättyihin, määrätyn kommentoijan aloituksiin ja kommenteihin kommentoi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73893
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104768- 48687
- 38653
- 49634
- 31619
- 42618
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50560
- 37506
