Eikö ylläpito voisi rajoittaa joitakin humalaisia uhoajia häiriköitä chathuoneissa? Ei ole mukavaa, jos samat tyypit siellä toistuvasti räyhää ja haukkuu kaikkia. Ikibannit tälläisille, jotka ei osaa käyttäytyä. Poistetaanhan tälläiset ravintoloistakin ja annetaan porttikieltoja.
Humalahäiriköt uhoamassa
3
80
Vastaukset
- Anonyymi
Mikäli humalaisia aletaan poistamaan niin ensin kai pitää todentaa että he ovat päihtyneitä eikö vaan?
Etäpuhallus alkometriin vai?
Huoneessa on mahdollisuus laittaa ruksi puhekuplan päälle, ei ole pakko lukea. - Anonyymi
Ikibanni on tänä vaihtuvien ip-osoitteiden aikakaudella lähes mahdotonta.
Nyt vain lusikka kauniiseen käteen ja ruksimaan humalaiset, ei_humalaiset ja ei_toivotut chattailijat.
Tämä sama ohje toimii myös minulla, jolla ei ole jaksamista lukea heitä, jotka äänekkäästi mainostavat ruksineensa tuon ja tuon ja valittavat, kun torju-ruksit eivät pidä tai ihmettelevät kuka heidän ruksimansa sanoi, mitä sanoi ja ilmoille heitetään sanomaton toive, ettei kukaan muukaan keskustelisi heidän ruksimiensa chattailijoiden kanssa.
Pienen ja tylsistyneen chatpiirin pyöriminen johtaa helposti klikkiytymiseen, jonka mehevintä, ellei jopa mädäntyneintä ydintä työstetään katseilta piilossa. - Anonyymi
Asiaa. Ruksilla humalahäirikötkin katoavat kertaheitolla teksteineen näkyvistä. Vaikka ilmestyisivätkin sinne yhä uudelleen. Ruksinkäytössä on monilla selvästi vielä ongelmia. Sen tarkoitusta ja hyötyä ei kaikki ole ymmärtäneet.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k395298- 853782
- 503180
- 113055
- 623055
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t562393Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?
Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai1481902- 411878
Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!
Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….101835- 181751