Sierra Ghia

Missä sijaitsee se anturi, joka varoittaa tienpinnanliukkaudesta?

Kojelaudassa on varoitusvalo tälle systeemille.
4544
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kattos etupuskuriin tai sen alle, meneekö sinne johtoa, muistaakseni siellä nurkilla sen pitäis olla

Äänestä

juu siella puskurin takana poikittaispalkissa pitais olla kiinni.....(ghia/cosworth)

Äänestä

Alkuperäisen mustanjäänvaroittimen anturin sijainti on Sierrasi oikeassa etukulmassa,vilkku/sumari yhdistelmän vieressä,puskurin sisäpuolella kiinni olevassa muoviputkessa!

Äänestä
  • no ei perkele..... kyllä se miulla oli ainakin -88 ghiassa ja -88 cossussa VASEMMALLA puolella siinä puskurin takana olevassa poikki palkissa, jotenkin kiinni. ei siis mitenkään puskurissa.
    En sitte tiiä miten on ollu 82-87 malleissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


anonyymi kirjoitti:

Missä sijaitsee se anturi, joka varoittaa tienpinnanliukkaudesta?

Kojelaudassa on varoitusvalo tälle systeemille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu