ja myös luokkaansa ylemmän luokan paras auto. Siitä ei pääse mihinkään ja sehän on myrkkyä Toyotan solvaajalle jolla jo naama vihertää.
Toyota Cororolla on luokkansa paras auto
24
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Asiaa.
- Anonyymi
Oli kyllä poikkeuksellisen kypsä mielipide hybridi-Tojotasta.
- Anonyymi
Testijumbohan se on, se siitä paremmuudesta.
- Anonyymi
Aloittaja hoi, toi on muuten mut et sit iha tosijutska!!!
- Anonyymi
Näillä tojoteroilla on aina faktaa väittämiensä perusteeksi eivätkö he koskaan puffaa omia aloituksiaan.
Fiksua luettavaa. - Anonyymi
Toyota hävisi vertailun Ford Focukselle, VW Golfille ja Mazda 3:lle. Toyotan onni ettei vertailuun saatu enempää autoja tällä kertaa.
- Anonyymi
Maksettu testi ja Toyotan solvausta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Maksettu testi ja Toyotan solvausta.
Etkö parempaan pysty, eli käytit viimeisen oljenkorren ja hävisit.
Anonyymi kirjoitti:
Etkö parempaan pysty, eli käytit viimeisen oljenkorren ja hävisit.
Minä olen viimeisen oljenkorteni käyttänyt jo siinä vaiheessa kun paljastuin nolosti pari vuotta sitten iltapäivälehden keskusteluissa Tohjoa omalla nimelläni solvatessani. Se veti kyllä naaman vihreäksi.
- Anonyymi
Toyota ei kuulukkaan tuohon luokkaan vaan on pykälää alempana, eli vootti luokkansa.
- Anonyymi
Trollipoju_Pentti kirjoitti:
Minä olen viimeisen oljenkorteni käyttänyt jo siinä vaiheessa kun paljastuin nolosti pari vuotta sitten iltapäivälehden keskusteluissa Tohjoa omalla nimelläni solvatessani. Se veti kyllä naaman vihreäksi.
Eikö lääkityksesi ole vieläkään kohdillaan?
Anonyymi kirjoitti:
Eikö lääkityksesi ole vieläkään kohdillaan?
Ei tämä tauti lääkkeillä parane. Olette sen kai jo huomanneet. Joka ainoa päivä 18-20 tuntia Tohjotan solvaamista.
- Anonyymi
Hävisikö maailman suurimman TM talvitestin voittaja? Oliko teknisesti sama auto?
- Anonyymi
Ei ollut sama. Talvitestin voitti TEHOTYKKI 2.0 corolls.
- Anonyymi
Coro-rolla on yleensä Tojistin viimeinen ajoneuvo kauppamatkoilla.
- Anonyymi
Hajosiko vikapesästä moottori?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hajosiko vikapesästä moottori?
Juu, D4-D kosahti kansi paskaksi jo toisen kerran.
- Anonyymi
Ei onneksi tarvitse peltä että viimeistä matkaa tarvisi Touyotan kyydissä taittaa. Vaikka Dacialta ruumisauto tulisi niin sekin parempi vaihtoehto.
- Anonyymi
No hyvä on joo toyotasi on maailman parasta, mitä fyrkalla saa!🤣😂😅😭
- Anonyymi
Onneton aloitus taas toyotero. Etkö parempaan pysty.
- Anonyymi
Toyota Corolla Hybrid Sport Touring.
Auto joka voitti Tekniikan Maailman maailman suurimman talvitestin ylivoimaisesti!- Anonyymi
UPEAA TOYOTA UPEAA!
- Anonyymi
Ihaaaaaana aaaaaauto! Itsestään lataa ja puolet sähköisiä kilometrejä!!!
- Anonyymi
Se on tosi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi345197Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan2845050Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä604483Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos692435Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt461868Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu281814Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont211774Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi791723Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva151631- 1051486